Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
marius1978
Vand dacia 1300, an fabricatie 1977, stare buna, 99.000 km, neumblat la motor, unic propietar pe carte, I.T.P. august 2014, rovigneta, se ofera certificat fiscal fara probleme. Pret 2.200 lei. Telefon 0726 891 762- Marius. Bonus: 1 set motor de uzina, 2 oglinzi cromate, 1 bara spate si prelata ei originala.
Masina se afla intre Targoviste-Ploiesti in com. I.L.Caragiale.


constantin d
LA MULTI ANI !- si multa sanatate.
marius1978
Multumesc.
marius1978
Anunt valabil.
marius1978
Anunt valabil. Ultimul pret este de 2.000 lei.
razvan_89
am ajuns si eu si am vazut masina blush.gif
marius1978
poze noi

20 Aug 2012, 18:38:
Anunt valabil.
marius1978
Anunt valabil.
marius1978
Anunt valabil.
danut 69-71
Frumoasa masinuta, sa ai spor la vanzare. wink.gif
marius1978
Mersi. Masina merge perfect, nu bate nimic pe ea, podeau si lonjeroanele nu sunt deloc ruginite si la banii astia...care o ia se bucura de ea ca e o masina buna, fara vicii ascunse.

23 Aug 2012, 22:37:
Masina este rezervata deocamdata pana marti saptamana viitoare.
Ov
ce frumos ar fi sa rezolve cine te-a rugat sa i-o rezervi si s-o ia el ca merita smile.gif


oricum, felicitari inca o data ca salvezi multe babute de la mosi inconstienti!
marius1978
Multumesc Ov. Am vazut ca si-o doreste cu adevarat si stiu cum e cand iti doresti ceva si nu ai posibilitati. Dacia asta chiar vroia omul sa o duca la rabla, deja incepuse demersurile.
Deci, ramane rezervata pana marti.
marius1978
Dacia revine la vanzare. Ultimul pret este de 2.000 lei.
Ionescu Bogdan
Salut Marius,in primul rand vreau sa-mi expun respectele mele pentru ce faci asa si vreau sa stiu vopseaua cum se prezinta ca in poze vad ca este ok,e matuita,necesita revopsire?cu rugina cum sta?Multumesc anticipat
marius1978
Vopseaua se prezinta foarte bine, e lucioasa nu necesita facut nimic la ea si nu are rugina nicaieri. Masina a fost reparata la tabla, revopsita o singura data, antifonata, are directia si frane foarte bune, la motor si cutie nu s-a umblat. Odata cu masina dau si tot ce am luat de la primul propietar: set motor(nou), 2 oglinzi, bara spate si prelata ei originala.
Ionescu Bogdan
Multumesc pentru informatii!Daca se poate si un numar de telefon sa mai discutam?Stima
marius1978
0726 891 762- Marius.

29 Aug 2012, 21:03:
Anunt valabil.
marius1978
S-a vandut, se poate inchide, multumesc.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.