Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Laptop Acer Aspire One
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Bursa non-auto > Arhiva cu anunturi non-auto
Razvan_Ionut
Descrierea produsului Acer Aspire One AO751h-52BW Atom Z520 160GB 1024MB\\


http://www.azerty.ro/laptopuri/laptop-acer...20-160gb-1024mb

pe net ,acest model se vinde cu 1522 lei,eu il vand cu 800 lei



Bateria tina 4 ore , laptopul este in stare impecabila .

Bonus vine cu mouse HP si Cooler .



AspireOne AO751h-52BW 11.6"WXGA Z520 1*1GB 160GB 0.3D BT CARD READER 6CELL WHITE XP HOME




Procesor Tip procesor Intel Atom
Model procesor Z520

Frecventa procesor 1333 MHz FSB 533 MHz Cache L2 512 KB

Display Diagonala 11.6 inch
Tip display WXGA

HDD Capacitate HDD 160 GB
Interfata SATA

Viteza de rotatie 5400 rpm

Memorie Memorie RAM standard 1024 MB Tip memorie RAM DDR2
Memorie RAM maxima 2048 MB

Sloturi de memorie 2

Multimedia Chipset audio MS-Sound compatible
Tehnologii audio
High Definition Audio

Difuzoare incorporate Da

Microfon incorporat Da

Card reader Da

Camera Web Da

Rezolutie Camera Web 0.3 MP

Comunicatii Retea Lan 10/100 Mbs
Wireless IEEE 802.11 b/g

Bluetooth Da

Tip Bluetooth v2.0

Porturi

1 x DC-in
1 x VGA
3 x USB 2.0
1 x LAN
1 x Headphone
1 x Microphone

Alimentare Baterie Lithium-Ion 6 celule
Altele
Sistem de operare

Windows XP Home LICENTA ORIGINALA

Dimensiuni (W x D x H) 284 x 198 x 25.4 mm

Greutate 1.35 Kg

Culoare exterior Alb



Contact : spikemarius@yahoo.com
0765437271
Razvan_Ionut
up!
Razvan_Ionut
up!
marius80_eugen
http://www.emag.ro/laptopuri/acer/filter/d...9,11-12--ig2762
"Pe net" acest model se vinde sub 10 mil , pret ca si al tau , doar ca hdd este dublu , garantia intreaga , procesorul putin mai bun , generatia este mai noua cu DDR3 ( adica mai mult si mai ieftin ) si totul este nou .
Cu toate astea de la 160 la 320 si de la 1 gb ddr2 la 4 gb ddr3 - cam asta este diferenta de pret care o oferi tu !

Licenta oricum nu mai este valabila , nu este transmisibila .
Razvan_Ionut
prietene anuntu nu este al meu , este pentru o ruda , deci pretul si-l face el.

licenta din cate stiu eu , ca la toate calculatoarele/laptopurile este inscriptionata pe aparat , deci nu conteaza cine e proprietaru.

nu ma intereseaza ca gasesti tu al model mai bun ca nu stiu ce....vad ca te bagi ca musca in lapte ca pe alte topicuri.

app , el a dat exemplu site-ul de unde l-a cumparat el , site care e de specialitate , nu emag de unde ia tot romanu.
TM80MAT
Razvan ...fara suparare dar colegu Marius are dreptate . Apropo site-ul de pe care presupun ca la achizitionat colegul tau , este client de al EMAG-ului . Azerty e client al firmei EMAG . Asta iti pot confirma eu . Azerty normal ca exercita un anumit adaos . E logic . SI EMAG este client direct al ASESOFT POTESTI . Iti garantez eu . Deoarece lucrez cu ei . Mai ceva . Azerty nu e site de specialitate . Nu o da in balarii . Probabil invers . Daca ar fi , nu ar avea adaosuri asa de mari fata de pretul de achizitie . Dar nefiind asa de extinsi , de aceea practica aceste adaosuri . Am avut o achizitie de la ei cu un adaos de 200 % . Cand am aflat cat era produsul in sine , si de unde il cumparasera Azerty , am incetat orice colaborare cu ei . Unii mai si lucreaza in domeniu , si cam stiu ce vorbesc . Dar pana la urma fiecare cere cat vrea . Nu prostul e cel care cere . E cel care da . Parerea mea e ca e cam piperat pretul . Numa bine .
Razvan_Ionut
o avea dreptate , nu o avea...nu ma intereseaza..

pe el nu il intereseaza sa cumpere produsele , doar sa critice , ca ba aia ba aia ba nush ce...sa isi vada de treaba lui si sa lase oamenii in pace sa isi vanda produsele

apreciez raspunsul tau , dar m-a enervat mai mult replica lui.

omu m-a rugat sa-i postez anuntu pe unde pot , asa ca il ajut si eu cum pot si eu , ca e pretu mare , ca e pretu mic , nu e treaba mea.
Razvan_Ionut
Se poate inchide . Multumesc DC.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.