Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]Laptop si smartphone ieftine
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Bursa non-auto > Arhiva cu anunturi non-auto
MyKe89
1. Toshiba Satellite L300-17L, promotia 2008 smile.gif
estetic 9/10. Procesor Intel Pentium Dual Core T2390, 2 GB RAM, HDD 250 GB, video Intel HD Graphics. Monitor 15.6". Probleme la HDD, nu mai booteaza. Bateria tine maxim 30 de minute, l-am folosit numai la birou, in priza.
Pachet complet, inclusiv cutie. Bonus mouse.

Pret 600 lei.

2. HTC Wildfire, 9.5/10, necodat, folie pe ecran, husa silicon, root-at, CyanogenMod7, Android 2.3.7, bateria tine 2 zile. Card 2 GB, incarcator si cablu USB.

Pret 350 lei.


Pentru cine le cumpara pe ambele, pretul este de 850 lei.
CONTACT: PM sau o769.753.45o.
MyKe89
HDD 250 GB sigilat am gasit la 180 lei. Daca nu vand laptopul asa, il retrag in cca 2 saptamani.

UP!
Reno95
salut, ofer acest blackberry plus diferenta pentru laptop
http://www.reno.ro/https://www.daciaclub.ro/index.php?showtopic=232499&hl=
MyKe89
Multumesc, dar am deja 2 telefoane (dintre care unul dual-sim).

Telefonul e negru. Poza informativa atasata.
Am gasit poze cu laptopul din anuntul de vanzare al fostului proprietar. Asa arata acum 1 an si jumatate:
Leo0608
care e ultimul pret la laptop?

eventual laptopul + hdd-ul acela functional?

bateria cat tine?
MyKe89
500 lei fara HDD, de baterie am zis mai sus: tine maxim 30 de minute.
HUMMER H1
o poza reala cu telefonul smile.gif
MyKe89
Telefonul se retrage de la vanzare.
MyKe89
Sus cu laptop-ul. Mi-am luat un ASUS nou, deci Toshiba sta degeaba. Nu-l vrea nimeni?
Sarac_rau
o poza cu laptopul din zilele noastre ? altfel ti-l platesc in sutici din 89 ...
MyKe89
Laptop-ul imi da BSOD la incarcarea Windows-ului, de aceea vreau sa-l dau fara HDD.

Ultimul pret: 500 lei.

LE: A trecut mai bine de 1 ora de cand l-am deschis pe baterie si inca nu s-a inchis. Cu alte cuvinte, in stand-by tine minim 1 h. smile.gif

Poze calde:
MyKe89
UP!

24 Sep 2012, 09:46:
Revin cu noutati, mi-am facut timp si am reusit sa intru in HDD, mi-am luat ce am avut nevoie de pe el si l-am formatat. Are 2 bad-uri. Asa cum am promis, il dau cu tot laptop daca reusesc sa iau chestiile personale de pe el. Am instalat "Linux"7 Ultimate, merge ca uns.

Acelasi pret, laptop complet: 500 lei.

25 Sep 2012, 09:28:
Pret valabil doar azi.
MyKe89
S-a vandut. Se poate inchide.

Multumesc!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.