Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Apple iPhone 5
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > In Car Entertainment > GSM Zone
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28
R19/16v
avcors.
MMVI
du-l direct la Telekom cu problema
semit
2 x I6 cu 9.3. Nicio problema smile.gif telekom nu te poate ajuta cu nimic in privinta contului, trebuie sa suni la apple, numarul il obtii de la Noumax sau iStyle :
cj98czh
A mea face cu nervii smile.gif foloseste telefonul mult si faptul ca nu merg link-urile o incurca grozav ... eu ma dixtrez smile.gif ca deocamdata solutie nu este pentru remediere .. smile.gif

II tot spun ca il dau pe al meu pana rezolva astia de la mar ..
AndreiMR
Eu folosesc mai mult aplicatia chrome decat safari si nu face figuri...incearca asa
cj98czh
Problema ce ami amre sunt link-urile de pe mail ..
gabize
QUOTE(cj98czh @ 31 Mar 2016, 20:36)
Problema ce ami amre sunt link-urile de pe mail ..
*


A-nceput safari să meargă perfect? smile.gif
cj98czh
NU, nu este tot nefunctional, tastatura asta trebuie aruncata smile.gif
MMVI
QUOTE(semit @ 31 Mar 2016, 19:58)
2 x I6 cu 9.3. Nicio problema smile.gif telekom nu te poate ajuta cu nimic in privinta contului, trebuie sa suni la apple, numarul il obtii de la Noumax sau iStyle :
*



Omu' nu poate dovedi ca este proprietarul telefonului.
Telekom nu poate intermedia rezolvarea problemei?


PS: un I6 si I6s plus ambele 64G cu 9.3 nicio problema dar un I6s de 16G dupa update la 9.3 cu problema descrisa
cj98czh
A aparut update-ul de la mar, problema pare sa fie rezolvata smile.gif
Iulikk
Vinde careva un aifon 5? M-ar interesa cam tot in afara de placa de baza biggrin.gif . Deci poate fi blocat smile.gif .

L-am scapat pe al meu 3 punti pana in santina biggrin.gif . Pacat, era bun ca telefon de munca sad.gif . Compania mi-a oferit un Nokia 105 radmasa.gif
b76bgaarh
unde vine?
Iulikk
Ce uochi ageri "are" unii tongue.gif . Am editat biggrin.gif
marksman
QUOTE(Iulikk @ 1 Apr 2016, 14:42)
[...]
L-am scapat pe al meu 3 punti pana in santina biggrin.gif . [...]
*


L-ai scos cu pompa? biggrin.gif
Iulikk
Din fericire nu era apa, erau doar table sad.gif
corbex
Vezi ca are MarianJ un telefon care poa' sa cada si-n ulei.
Privilex
Revin cu problema ☺ ...contul de icloud a fost facut pe baza unui mail la care nu i-a dat verificare sau validare cum ii spune.ce poate sa mai facă?la resetare parola cere mailul si când îl baga sunt ca nu mai este dladresa de mail a contului icloud
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.