Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] 4 roti pe 16 pentru Laguna
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Pages: 1, 2
Dj_captainu
Cum spune si titlul topicului, am de vanzare 4 jante de otel pe 16 pentru Laguna II, echipate cu anvelope de iarna. Anvelopele sunt de 2 feluri, 2 cu 2, 2 dintre ele sunt la ~60% cu fabricatie 2008 iar celelalte 2 sunt la 95% insa una are vreo 2 galme. Pretul este de 700 lei, bonus ofer capace originale pentru fiecare roata.
Takashi
Ofer 300lei fara anvelope
Dj_captainu
Le dau cu totul pentru ca vreau sa eliberez locul in boxa.
Dj_captainu
UP
Takashi
atunci ofer 450lei.
O zi buna!
Dj_captainu
600 lei fara capace. Capacele s-au dat.
Takashi
Lasa-mi un numar de telefon...
Dj_captainu
Ai PM.
Dj_captainu
Valabil in continuare 4 jante pe 16 de Laguna 2, incaltate cu anvelope de iarna 205/55/R16, totul la 600 lei.
Dj_captainu
Inca de actualitate.
razvancost
QUOTE(Dj_captainu @ 19 Sep 2012, 15:39)
Valabil in continuare 4 jante pe 16 de Laguna 2, incaltate cu anvelope de iarna 205/55/R16, totul la 600 lei.
*



Am cauciucuri, imi dai numai jantele? sunt drepte? cat ma costa? eventual iau max 2 cauciucuri, cele bune smile.gif
Dj_captainu
razvancost, ai PM.
Dj_captainu
UP
Yutcaru
Ce marca sunt cauciucurile?

Sunt tentat sa le cumpar pe toate la pack,un ultim pret?
Dj_captainu
2 sunt GISLAVEO EURO FROST si 2 sunt B&P Pneus.
Yutcaru ai PM.
chioreanflorin
cea din dreapta mi se pare mie sau are ``bolfa,unflatura`` unde e B-ul ?
Dj_captainu
Daca citesti mai atent anuntul o sa vezi ca am specificat ca o anvelopa are vreo 2 galme...cea din dreapta cum ai observat tu.
Dj_captainu
up
Dj_captainu
Pret nou 550 lei.
razvancost
QUOTE(Dj_captainu @ 26 Sep 2012, 09:12)
Pret nou 550 lei.
*


le iau pe firma, imi trebuie pe 60, vad ca sunt si strambe, ma mai costa inca pe atat sa le indrept, echilibrez etc...ma gandesc ca nu dai factura, le iau cu 300 imediat
Dj_captainu
Nu le dau cu 300 si nici nu pot sa ofer factura. In legatura cu indreptatul lor eu zic ca nu e nevoie...eu asa le-am cumparat in urma cu 4 ani. Le-am folosit 4 ani si nu au fost probleme, trepidatii etc. Echilibratul costa 6 lei pentru o roata asa ca nu cred ca se aduna inca pe atat. Si daca tu vrei doar jante vei fi obligat sa le echilibrezi si noi daca le cumperi. O janta noua de laguna 2 e ~350 lei. Nu cred ca e mult 100 lei/janta pretul cerut de mine. Iar anvelopele la fel, 50 lei/buc e decent tinand cont de starea lor.
Dj_captainu
Sus cu ele, numai 550lei - 4 jante cu anvelope de iarna.
razvancost
QUOTE(Dj_captainu @ 27 Sep 2012, 14:07)
Sus cu ele, numai 550lei - 4 jante cu anvelope de iarna.
*


350 si le-am luat astazi...
Dj_captainu
Pe bune, nu mai insista cu preturi din astea. Nu am nevoie de bani. Prefer sa le dau foc decat sa le dau pe un pret de nimic.
Dj_captainu
UP
Dj_captainu
up
Dj_captainu
UP...550 lei, 4 jante cu anvelope de iarna
jordi
cumva un capac in plus nu ai.... un infractor s-a agatat ieri de al meu. Multumesc.
Dj_captainu
Nu mai am niciun capac. Sa le prinzi cu niste coliere dinalea pentru cabluri.
razvancost
QUOTE(Dj_captainu @ 27 Sep 2012, 15:59)
Pe bune, nu mai insista cu preturi din astea. Nu am nevoie de bani. Prefer sa le dau foc decat sa le dau pe un pret de nimic.
*


au ars bine? smile.gif; a fost fum gros?...cu raspunsuri din astea nu faci nicio afacere, eu am oferit un pret, nu-ti place nu e o problema, am gasit deja cu 100 lei buc si cu factura, cu TVA inclus...deci...
Dj_captainu
Foarte bine ca ai gasit. Cum tu ai cautat sa cumperi la un pret, asa eu incerc sa le dau la un pret pe care eu il consider corect. Cine crede ca e mult, merge in alta parte. Accept negociere, insa de bun simt.
Dj_captainu
Pret nou, 500 Ron
Dj_captainu
UP...
Dj_captainu
up
Dj_captainu
Up...

8 Oct 2012, 16:57:
Up...
Dj_captainu
UP
Dj_captainu
sus cu ele...numai 500 lei
Dj_captainu
UP
razvancost
QUOTE(Dj_captainu @ 10 Oct 2012, 20:25)
sus cu ele...numai 500 lei
*


am un prieten care vrea doar jentile, toate 4, la ce pret le dai?
Dj_captainu
Ai PM
Dj_captainu
UP
Dj_captainu
up
Dj_captainu
UP!
Dj_captainu
UP
Dj_captainu
Super oferta: Se pot vinde si jantele separat la 400 lei. Pachetul complet se vinde la 490 lei.
Dj_captainu
Up
Dj_captainu
Sus cu ele.
Dj_captainu
UP... 400 doar jantele, 500 cu anvelope
s_ionut01
cum iau legatura cu tine le iau eu 0769650103
Dj_captainu
UP
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.