Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Curatator cu presiune
DaciaClub - Forum Dacia > Dacia - Diverse > Diverse
fane
Dupa ce am dus de cateva ori masina la spalatorie fiind total nemultumit de munca prestata am ajuns la concluzia ca cel mai bine ar fi sa imi spal singur masina. Asa ca am hotarat sa imi cumpar un curatator cu presiune si de aceea as vrea sa intreb cam care ar fi cel mai indicat din punct de vedere calitate/pret.
maxiK
Pai, unul profesional te-ar costa jde milioane.
Exista in praktiker unul la vreo 2 milioane. Ma gandesc ca la cat il vei folosi este suficient.
Slider
Fericitule.... mad.gif ..... rolleyes.gif ori stai la curte?
In fine...cred ca unul de vreo 2-300 lei este de ajuns pentru scopul propus.
DodoBird
QUOTE(fane @ 23 Aug 2005, 07:48)
Dupa ce am dus de cateva ori masina la spalatorie fiind total nemultumit de munca prestata am ajuns la concluzia ca cel mai bine ar fi sa imi spal singur masina. Asa ca am hotarat sa imi cumpar un curatator cu presiune si de aceea as vrea sa intreb cam care ar fi cel mai indicat din punct de vedere calitate/pret.
*



Scuze dar eu nu as da bani prea multi pt asa o scula, o mai fi facuta si in Turcia, dar sincer de ce nu montezi un cap de furtun facut de un meserias care sa faca jetul de biggrin.gif care ai nevoie , eu zic ca iti esete arhisuficienta presiunea apei pe coloana . Si de perie oricum nu scapi ! biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.