Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Compresor ECR350
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Bursa non-auto > Arhiva cu anunturi non-auto
daredan
Se vinde un compresor cu agregat ECR350 (350cmc) in doi cilindri. Agregatul (compresorul) este fabricat de fosta Timpuri Noi si este un compresor robust si fiabil. Are 2 cilindri si segmentii schimbati recent. Motorul este unul trifazat dar momentan este alimentat printr-un convertizor de faza static ceea ce face ca el sa functioneze fara nici o problema la 220V. Butelia este de 90l si este in stare foarte buna. Are presostat reglat sa functioneze in plaja de 3bari - 6bari. Este perfect pentru vopsitorie, eu l-am folosit cu succes la sablat.
Pretul este de 1000ron si este foarte putin negociabil. Compresorul se afla in Bucuresti, sector 4. Telefon 0762149941, Alin.

daredan
up!
daredan
Valabil si negociabil!
daredan
UP! 750 ron ultimul pret!
daredan
up.gif
daredan
valabil.
daredan
UP!
daredan
up.gif
daredan
Up!
daredan
Valabil!
daredan
Up!
daredan
up.gif up.gif up.gif up.gif up.gif up.gif
daredan
up!!
daredan
Up!
daredan
up.gif

28 Nov 2012, 08:33:
up.gif up.gif up.gif
daredan
valabil!
B_37_DEE
pot sa iti ofer 500 ron daca esti de acord
daredan
Nu....Multumesc. Minim 750ron.
B_37_DEE
600 ultimul pret daca te hotaresti si nu il vinzi ma poti suna la numarul 0765219099 te salut o seara buna
daredan
Am retinut ideea dar mai jos de 750 nu are rost sa-l dau. O sa-l folosesc in continuare o data pe an sa-mi verific presiunea in roti. Ma costa mai mult de 600ron sa-mi fac rost de altul cu performante apropiate. Salut!
bestbuynett
Salut, daca vreau sa sablez cu el , imi trebuie neaparat instalatia care ai avut-o si tu? Sau se poate sabla si cu pistol din ala cu rezervor pe el ? Ms
daredan
Pistolul de care vorbesti tu, cel cu rezervor jos, este mare consumator de aer. Pentru acela trebuie un rezervor de aer mult mai mare si un compresor mai puternic daca vrei sa sablezi o masina intreaga. Daca vrei sa sablezi o tabla sau o piesa de mici dimensiuni, merge si cu compresorul acesta insa cu pauze necesare pentru recuperarea debitului de aer.
Cu dispozitivul pe care l-am avut mergea fara probleme si la sablat suprafete mai mari.
daredan
Se poate inchide!
Multumesc pentru gazduire!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.