Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: REDLINE
DaciaClub - Forum Dacia > Dacia - Diverse > Diverse
Lexy
Tocmai am terminat de vizionat filmuletul si am vazut niste adevaraciuni pe acolo de-ti rupeau sufletul in doua!!!Superbe!!Superbe!Ce mi-a placut tare tare mult ca-s facute cu mult gust si nu's facute sf ...ce mai belea.

Mai stie cineva despre ce vorbesc?ati vazut filmuletul?V-a placut?
costi
Nu .... da-ne un link ceva....
Lexy
N-am cum ca l-am luat de pe torenturi...da au site www.redlinemag.com cica ar fi si pe acolo filmuletu'..are doar 176mb

Oricum mie mi-a placut TARE mult...
IRONICK
Oauuuuu
Sunt 3 filmulete pe net cu redline .....
Lexy
decat al 3-lea ala cu gti e tare de tot..si celelelte sunt misto da asta-i beton cu ce bunaciuni sunt acolo!!!
george_slz
Mie mi se pare tare ciudat ca unei femei...scuza-ma unei doamne sa i se rupa sufletul dupa fiare cu roti....!
Daedalus
Eu gasesc acest fapt de-a dreptul bestial: sa stai de vorba cu o fata despre masini.. o fata cu pasiuni baietesti (o parte ma refer).
Lexy
Domnisoare... stimate george_slz.Mie nu mi se pare deloc ciudat dar in fine fiecare cu ale lui ca sa zic asa.

Uite-te acolo la frumusetile alea si iti zic eu ca nu ai cum sa nu-ti placa..ce n-o sa-ti placa e gandul ca poate n-o sa ai niciodata ocazia sa incerci niste senzatii intr-o frumusete din aia....

O sa incerc sa gasesc o locatie sa uploadez filmuletul ca sa va bucurati si voi...vizual decat.
george_slz
Domnisoara Lexy te rog sa imi scuzi neatentia...Legat de subiect sigur ai dreptate...doar eram eu un pic mai mirat decat de obicei....insa am tot respectul pentru tine si alte reprezentante ale sexului frumos.
Lexy
Dupa cum v-am promis uitati si link pentru cei ce vor sa vada filmuletul.
Are 170 mb!


http://firexport.com/awdkflorelfkdeier/3.g...l.road.trip.avi

Astept comentarii!

Mie mi-au placut: golfu',pisicuta aurie,307-le (banuiesc) ala albastru...astea;'s cele care mi-au sarit in ochi....

This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.