Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
TRK
Am vandut dacia din semnatura si am ramas cu mai multe piese ce pot fi folosite, multe dintre ele noi sau in stare foarte buna.

Ambreaj de 200 placa + disc - folosit (provine de pe o masina ce a fost avariata, eu il tineam de rezerva pentru mine in caz ca ceda al meu) -- 100 ron
Aparatori noroi spate (din plastic, acopera tot pasajul spate, se dau doar la set) -- 50 ron setul
capac pompa apa (original al masinii, rulmentul merge mai greu, nu scapa apa, daca se schimba rulmentul e ca nou) --20 ron
Geam lampi spate ( elba, noi, se dau doar la set) - 30 lei setul
Ceas de bord (model supernova, merge montat si pe berlinele cu bord rotund) -- 25 lei
Scut motor modelul in triunghi (aproape nou) -- 40 lei
Cablu frana de mana nou (bucata care se prinde in podea) -- 20 lei
Lampa interior ( ca noua) -- 10 lei
Cutie de viteze 5 trepte ( de pe dacia din 2004, nu merge treapta a 5-a sarea din ea, trebuie verificata, a fost desfacut capacul spate si pus la loc, in rest neumblat in ea, restul e perfecta) -- 80 lei (daca nu o duc la fier)
Bloc lumini nou de uzina -- 25 lei
Maneta stergatoare noua de uzina -- 10 lei

Mai sunt si altele care nu imi vin in minte acum.... avand in vedere ca se intuneca foarte devreme nu am apucat sa le fac poze, revin cu poze si cu lista actualizata. sau PM. Chiar daca nu mai am dacia inca mai intru pe site in fiecare zi asa cum o faceam si pana acum...
pojarel18
Poti pune o poza cu blocul de lumini? Multumesc
florin iulian
Aparatori noroi spate (din plastic, acopera tot pasajul spate, se dau doar la set) -- 50 ron setul


Pune te rog o poza cu astea, daca e ceea ce cred , le-am cumparat eu, daca sunt in stare buna biggrin.gif
TRK
aparatorile sunt noi noute nefolosite, nu am mai apucat sa le montez la a mea, o sa revin cu poze , sper sa le fac cat mai curand.
catageo
As lua eu cutia dar distanta ma omoara sad.gif
ionutz_87
Maneta stergatoare noua de uzina -- 10 lei
poza
TRK
up
fullhouse
Ma intereseaza ceasul de bord. E cumva ala ce se monteaza la ultimul model de bord CN4? Pune te rog o poza cu el.
Ai cumva si mufa la el?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.