Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: stopuri slz
DaciaClub - Forum Dacia > Dacia Solenza > Imbunatatiri - Dacia Solenza
giuliano
salutare
stie cineva daca se gasesc stopuri slz transparente,
boss_rzv
salutare si eu caut de mult vazusem la un gagiu din constanta dar zice ca sunt facute de el daca afli ceva anunta-ma si op mine merci
giuliano
singura chestie e sa le lacuiesti si adaugi in lac un pic de vopsea eventual culoarea masini ,iese destul de frumos dar mie mi se pare de moda veche ,totusi mai astept cele transparente
geti
triple transparente se pot face la comanda pe www.ardmotoring.go.ro.Succes
daciaclub-tudor
QUOTE(geti @ 27 Aug 2005, 15:12)
triple transparente se pot face la comanda pe www.ardmotoring.go.ro.Succes
*



Va pot ajuta eu cu geamul stopurilor transparent . treaba costa undeva la 1.5 mil ,daca mai pui si cateva leduri pe dedesubt se vede super.

contact : IM: pitytu
Sandrin
daca mai are cineva poze cu stopuri transparente la slz sa le puna wink.gif
Cr|sTy
eu vreau sa vad cum arata cele de la admotoring smile.gif
OVIDIUS
QUOTE(tudor @ 21 Apr 2006, 11:53)
Va pot ajuta eu cu geamul stopurilor transparent . treaba costa undeva la 1.5 mil ,daca mai pui si cateva leduri pe dedesubt se vede super.

contact : IM: pitytu
*




Se poate si de Super Nova?
Gabriel_82_XXL
salutare!
vreau sa vad si eu cum arata cele de pe admotoring si nu pot sa intru pe site.
cele la 1.5 mil poti sa-mi arati si mi intr-un fel cum arata?Poate cinestie,ca vreau de mult sa-mi procur.
dandrei
QUOTE(boss_rzv @ 26 Aug 2005, 18:13)
salutare si eu caut de mult vazusem la un gagiu din constanta dar zice ca sunt facute de el  daca afli ceva anunta-ma si op mine merci
*




Gagiul la care te referi tu ...cred ca are o slz rosie ...si da...stopurile sunt facute de el...atat stiu...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.