Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Volan piele megane3
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
alex 19 USV
Vand 2 bucati volan piele megane3/laguna/fluence fara airbag cu comenzi cruise control

pret 160/ bucata

model identic cu cel din poza

0726511332/0765091566
Marianssg
salut, niste poze reale putem vedea? la al meu megane 2 e uzata pielea de pe volan si m-ar interesa, insa am cateva intrebari: se potriveste airbagul meu la volanul care il vinzi? si s-ar pupa cu prinderea de la megane 2? stiu ca cer cam mult , dar daca stie altcineva il rugam sa ne lumineze.
mariusd4
Ambele sunt pe crem ? Pune niste poze reale ma intereseaza prinderea pe ax in special. Stima
alex 19 USV
ambele sunt pe crem, prinderea pe ax este aceeasi, poze reale in weekend
alex 19 USV
mai este doar 1 bucata
alex 19 USV
valabil !!!!!!!!
red.bogdan
este aceeas prindere si pt megane 1? are si comenzile pe volan? ai vreao idee daca se potrivesc?
alex 19 USV
prinderea este aceeasi, are comenzile de pilot automat pe el
alex 19 USV
valabil 150 lei
alex 19 USV
valabil!!!!!
cmandrei
Redeschis la cerere.
alex 19 USV
Multumesc cmandrei

in continuare valabil 150 lei
alex 19 USV
doar spatamana viitoare 100 lei!!!!!
COSMIN-uau
salut o poza reala la el se poate cu fata,sunt baiatul de la luat pe primul si pe ala nu se potriveste nici un airbag.stima!
alex 19 USV
salut, ambele sunt identice, am probat airbag de megane 3 si s-a potrivit fara nici cea mai mica problema, nu stiu cu ce airbag ai probat tu...
In ce sens nu se potiveste nici unul?
COSMIN-uau
fami o poza cu el cu partea unde intra airbagul
mariusd4
Acest volan de M3 este compatibil la airbag cu Fluence dar difera prinderea pe Ax si contactul rotativ. Bafta
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.