Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Vopsea
DaciaClub - Forum Dacia > Dacia SuperNova > Diverse - Dacia SuperNova
mihaicuc2000
Intrebarea este simpla si poate ma ajuta cineva,

Unde gasesc vopsea Verde Jad caci eu am cautat dar in magazine nu gasesc poate altii au fost mai norocosi????

mersi mult
and_rei
Raspuns nu gasesti.Ia codul vopselei si mergi la un centru dedicat.Urmarind codul pe care tu il dai ei o sa combine cateva nuante si o sa iasa verde jad.bafta!
Maskatu
Exista doua variante:
1. Cumperi tub de spray gata ''facut''. Gasesti la orice magazin mai mare de piese (cel putin in bucuresti). La tine in oras nu te-as putea indruma pentru ca nu cunosc zona. Costa cam 20...25 lei.

2. Mergi la un centru unde se prepara vopsea la cod, si ori le dai codul de pe hayon, ori vine baiatul de acolo cu nuantele si vede care este mai apropiata. Exista posibilitatea sa ti-o bage in tub sau sa ti-o dea intr-un recipient (asta in cazul in care vrei sa o bagi in pistol).
mihaicuc2000
mersi baieti dar speram mai multe.
in loc sa dau 200- 250 lei pe un litru de vopsea as prefera 100 cat este un litru la cutie.
ca sa imi prepare are cine dar si la pret.
MyKe89
Poate ajuta. smile.gif
mihaicuc2000
mersi faina treaba
Maskatu
Vopseaua facuta la "comanda" pe cod nu o sa coste in veci la fel de putin precum costa o cutie de vopsea standard.
mihaicuc2000
Apropo am gaits vopsea la 85 lei Litrul dar nu va spun unde, nu de alta dar am pierdut foaia cu numarul de tel, ai ce prost is acum iar iau netul la puricat!!!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.