Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]LAGUNA 3, 140CP, Garantie-iulie 2013
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
gorbanesti
Renault Laguna 3 – 2008 (luna iunie) - 42.000 Km
Benzina 2.0 16V 140 CP; Dynamique; Bleu Navy
In garantie -iulie 2013
Revizii anuale la Reprezentanta Renault, carte service
Pret: 9350 € negociabil
Unic proprietar
Bonus: set 4 anvelope iarna

DOTARI OPTIONALE:
- Sistem de asistenta la parcare + oglinzi retrovizoare exterioare cu reglaj electric, degivrante, cu tenta albastra si rabatabile electric.
- Radio 6CD cu mp3 Auditorium Cabasse 230W magazie 6CD in plansa de bord , 9 difuzoare si satelit de comanda la volan.
- Alarma originala Renault .

ECHIPAMENTE STANDARD (extras):
- Inchidere centralizata si demaraj cu card
- Aer conditionat cu reglare automata separata stanga/dreapta si captor toxicitate
- Tempomat (Dispozitiv pentru reglarea automata a vitezei) si limitator de viteza
- Jante aliaj usor 17"
- Senzor de lumina si de ploaie
- Tapiterie mixta, piele cu material textil de culoare carbon inchis; scaune fata design sport cu intariri laterale
- A.B.S. + A.F.U. (Asistenta la Franarea de Urgenta), aprindere automata a avariilor la deceleratie puternica
- E.S.P. (Control dinamic al traiectoriei), ASR
- Airbag-uri frontale adaptabile pentru sofer si pasager ( cu posibilitatea dezactivarii airbag-ului pasager)
- Airbag-uri laterale torace-bazin pentru locurile din fata, airbag-uri laterale cap pentru locurile din fata si din spate
- Geamuri electrice fata si spate cu sistem anti-prindere; geamuri si parbriz cu tenta
- Volan sport imbracat in piele, reglabil pe inaltime si in profunzime
- Consola centrala cu spatiu de depozitare sub cotiera
- Cotiera spate cu 2 spatii de depozitare pentru pahare
- Proiectoare fata eliptice cu halogen si blocuri optice spate cu leduri
- Proiectoare de ceata
gorbanesti
UP
horsewhisperer27
unde poate fi vazuta masinuta?
un nr de tel, ceva?
R19/16v
Poza cu numar de inmatriculare permanent sau talon, te rog!
gorbanesti
horsewhisperer27
Masina este momentat in Botosani. Pentru situatii concrete se poate aranja o vizionare pentru o distanta acceptabila.
Telefon: 0744971396. O sa raspunda socrul meu. Eu momentan sunt in USA, daca nu o sa primesti toate raspunsurile lasa-mi mesaj si eu sa-ti raspund.


R19/16v
Am atasat 2 poze cu nr. de inmatriculare permanent. Daca doresti mai multe informatii te rog sa-mi spui.

B.A.M
Salut.
Ceva schimburi?
Multumesc.
horsewhisperer27
multumesc pt raspuns,dar persoana interesata e din Bucuresti,si face rar deplasari...

pe moment iti urez bafta la vanzare!
gorbanesti
B.A.M
Doar vanzare.
gorbanesti
UP
gorbanesti
Up
gorbanesti
Up
gorbanesti
Up
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.