Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Noua achizitie
DaciaClub - Forum Dacia > Dacia SuperNova > Diverse - Dacia SuperNova
tr04www
Cateva poze cu noua jucarie:


Pozele sunt de la vechiul proprietar, eu inca nu i-am facut sedinta foto. biggrin.gif
fuzzzy
Ca idee, vezi ca prin targ se gasesc tavite de plastic pentru portbagaj... le recomand cu mare caldura, in caz ca se varsa ceva e mult mai usor sa cureti de pe tavita decat de pe mocheta... iar presuri la fel, tot prin targ se gasesc tip tavita cauciucate si cu urechiuse pentru prindere de mocheta. Cu niste suruburi micute le prinzi si nu se mai misca. Iar preturile sunt mult sub ce se gaseste pe diverse site-uri..
and_rei
Nu i rea deloc.Sa o stapanesti sanatos.Detalii ceva?Pret?
tr04www
Detalii am zis in topicul cu imbunatatiri: An fabricatie 2005, primul proprietar, 81.000 km, versiunea cheala. Pretul a fost undeva la 2000 euro.
Multumesc.
Maskatu
Dupa cum am spus nu mai poluati topicul cu poze. Am facut acest topic separat unde puteti discuta despre logan, opel si ce vreti voi.
tr04www
Mersi Maskatu si scuze de off-topic.
Maskatu
Si zici ca ai dat doar 2000? Ai avut o combinata sau astea sunt preturile acum?
tr04www
Da, atat am dat. Nu am avut nici o combinatie, nu il cunosteam pe fostul proprietar. Omul a cerut 2200 si am negociat pana la 2000. Oricum preturile unui Logan Standard 2005-2006, se invart in jurul sumei de 2500 euro.
fuzzzy
Standard = chel... dotarile standard la acest model (ambiance) cuprind roti, volan, motor, scaune, etc.. la asemenea dotari zic si eu ca e foarte bun acest pret.
Maskatu
Pfuai de puii mei production. Inseamna ca rupe nova mai face cat 2 lazi de becks si un bax de cola.
shake
ce-ai zis tu + 1 covrig, iti dau pe a ta.
quick
QUOTE(Maskatu @ 19 Dec 2012, 09:44)
Pfuai de puii mei production. Inseamna ca rupe nova mai face cat 2 lazi de becks si un bax de cola.
*




hai ca deja te-ntinzi prea tare...cel putin a mea face cat covrigu lu shake radmasa.gif
Maskatu
QUOTE(shake @ 19 Dec 2012, 10:12)
ce-ai zis tu + 1 covrig, iti dau pe a ta.
*


crezi ca tu daca o vinzi iei mai mult de 2000? Get real!
donlucyan
QUOTE(Maskatu @ 20 Dec 2012, 08:16)
crezi ca tu daca o vinzi iei mai mult de 2000? Get real!
*


2000e?poate 2 solenze. tongue.gif
Maskatu
Sunteti departe de realitate. smile.gif
tr04www
Eu am luat pe Supernova, 40 de milioane. Tehnic era in stare buna, oalele or sa trebuiasca peticite.
Axinte
Si eu as vrea sa fac trecerea la logan, da' n-as da supernova pe 40 de mil... Raman cu satisfactia ca o sa fiu ultimu' ei prprietar, ca deh' , ne-am obisnuit unul cu altul, plus ca o sa-mi fie dor sa mai mestersc la ea. smile.gif)
donlucyan
QUOTE(tr04www @ 20 Dec 2012, 19:32)
Eu am luat pe Supernova, 40 de milioane. Tehnic era in stare buna, oalele or sa trebuiasca peticite.
*


Ai luat bine pe ia 40mil .
Razvan_Ionut
se zice EA nu IA...in fine..

@Axinte chiar ma bucur ca mai sunt persoane ca tine biggrin.gif credeam ca sunt singurul caruia ii place sa mestereasca la masina smile.gif
LIONH3ART
Mie mi s-a oferit acum o luna 2300 euro,dar nu am mai vrut sa o dau...masina e ca noua,revizia completa,ITP valabil pana 2014,au incercat sa mi gaseasca bube si s-au dat batuti,nu mi au putut gasi nimic in neregula tongue.gif...,schimbat totul la ea,cine a vazut-o pana acum la intalniri stie wink.gif..plus pozele postate pe aici pe forum....mi-am dat seama si dupa discutii cu cei de la service..ce rost are sa iau alta masina straina la aceeasi capacitate despre care nu stiu nimic,si sa bag inca odata bani in ea,cine stie ce bube are...cand a mea e perfecta si o sa ma tina inca mult timp de acum incolo...plus ca orice piesa la o masina straina costa de 10 ori cat una de SLZ..smile.gif....nu ma dau cunoscator,dar mi-am facut socotelile in functie de starea mea financiara si de problemele din familia mea....plus ca am dat de curand 60 mil...pt reconstructia maxilarului si pus 16 dinti sad.gif...asa ca....ma multumesc cu masina mea....momentan smile.gif.
P.S. - Sper ca saptamana viitoare sau cu prima ocazie intr-o seara de vineri sa ne revedem,pot sa ies si eu din casa in sfarsit wink.gif...azi din pacate lucrez...24h..nu pot ajunge la Carol sad.gif..dar va urez distractie placuta tuturor si abia astept sa ne revedem wink.gif...
Bafta,drumuri bune si fara evenimente neplacute va doresc tuturor smile.gif.
and_rei
2300 pe o solenza mi se pare enorm.Nu zic ca minti dar trebuie sa fii prea prost sa dai atatia bani pe o masina care acum se da la jumate din suma asta.Uite mai sus logan la 2000e.Ce sa i ceri mai mult?
mafiozzo
Costa de 10 ori m-ai mult, zicala asta e expirata de o gramada de timp. Sunt destule fosile pe drum nu zic nu, dar cum eu mi-am tinut supernova in puf, uite asa poti gasi si o straina tinuta in puf. Nu zic sa ma laud imi dau doar parerea, eu la sn schimbam capetele de bara la 3-4 luni, la actuala masina de cand o am, am schimbat..... nimic! Ma rog, ulei,filtre si iaca deja o am de 9 luni
Ryco1
QUOTE(LIONH3ART @ 21 Dec 2012, 10:53)
Mie mi s-a oferit acum o luna 2300 euro,dar nu am mai vrut sa o dau...masina e ca noua,revizia completa,ITP valabil pana 2014,au incercat sa mi gaseasca bube si s-au dat batuti,nu mi au putut gasi nimic in neregula tongue.gif...,schimbat totul la ea,cine a vazut-o pana acum la intalniri stie wink.gif..plus pozele postate pe aici pe forum....mi-am dat seama si dupa discutii cu cei de la service..ce rost are sa iau alta masina straina la aceeasi capacitate despre care nu stiu nimic,si sa  bag inca odata bani in ea,cine stie ce bube are...cand a mea e perfecta si o sa ma tina inca mult timp de acum incolo...plus ca orice piesa la o masina straina costa de 10 ori cat una de SLZ..smile.gif....nu ma dau cunoscator,dar mi-am facut socotelile in functie de starea mea financiara si de problemele din familia mea....plus ca am dat de curand 60 mil...pt reconstructia maxilarului si pus 16 dinti sad.gif...asa ca....ma multumesc cu masina mea....momentan smile.gif.
P.S. - Sper ca saptamana viitoare sau cu prima ocazie intr-o seara de vineri sa ne revedem,pot sa ies si eu din casa in sfarsit wink.gif...azi din pacate lucrez...24h..nu pot ajunge la Carol sad.gif..dar va urez distractie placuta tuturor si abia astept sa ne revedem wink.gif...
Bafta,drumuri bune si fara evenimente neplacute va doresc tuturor smile.gif.
*


radmasa.gif Asta a fost un vis erotic radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.