Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] Gpl
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
CRAZY_MOUSE_87
Cumpar o instalatie gpl, pe care sa o pot omologa , adica sa existe acte pe ea.
Doresc sa o montez pe o dacie 1310 break din 99 . in principiu caut ceva cu butelie mai mica deoarece doresc sa o montez ca in poza atasata, pe lateral langa aripa, nu intre oalele amortizoarelor. Preferabil de la cineva care monteaza sau care cunoaste pe cineva care monteaza... Dacia este carburatie.
tel 0727.825.064
Toate cele bune si un an nou si mai bun decat 2012!
marius.tt
cred ca una sh nu se omologheaza, are un var una daca te intereseaza stiu ca a dat-o jos ca a dat dacia la remat
comy_nsl
din 2009 ...marini....cu butelie roata de rezerva te intereseaza???
ggarabet
Lovato, cu acte, pe masina. cum o poti omologa ?
CRAZY_MOUSE_87
astept oferte de pret, accept si fara acte, fara omologari , dar sa fie functionale si sa gasesc pe cineva care sa poata oferii si montaj pe masina.
comy_nsl
650 ron cu tot cu montaj ...marini din 2009....
CRAZY_MOUSE_87
comy_nsl
ai vreo poza cu butelia?! cati litrii are? se poate monta in partea dreapta in locul rotii de rezerva?! ...nu culcat ca la alte modele ci exact in locul rotii la o dacie break.
Bucuresti?!
comy_nsl
o butelie tip roata de rezerva...nu ar incapea sub break ?...sunt din vrancea dar o data la 2 saptamani tot am drum in bucuresti...
radu m
saptamana viitoare montez eu pe breck in locul rotii de rezerva merge 100% a postat un user mai de mult. Am sa revin cu poze...
CRAZY_MOUSE_87
astept poze,chiar nu am gasit pentru dacia 1310 break...
toate cele bune!
Onyx
100euro instalatie gpl completa. De montat gasesti peste tot. Daca esti deacord mergem la unul din service. Cu omologarea te pot ajuta eu. este RBC si sub forma roata de "rezerva"
0768683039
comy_nsl
poze cu instalatia descrisa ...nu e curatata de pamant ...dar asigur ca e functionala total ...un an de zile doar atat a fost folosita...
CRAZY_MOUSE_87
unde gasesc pe cineva sa-mi faca transplantul unei instalatii gpl de pe o daciuta pe o alta daciuta?!
un service ceva ?!
daca instalatia este omologata pe masina respectiva reusesc in vreun fel sa o pot omologa pe daciuta mea ?!
CRAZY_MOUSE_87
caut in continuare instalatie gpl.
accept instaltii care nu le pot omologa dar sa fie functionale si complete.
pot monta butelie toroidala in locul rotii de rezerva , ca in poza atasata, adica montata pe verticala nu pe orizontala.
Nu vreau sa ocup tot portabagajul cu butelia, mai transport diverse ca volum.
Numai bine si astept oferte in continuare!
0727.825.064 -marius
sechi
Am eu o instalatie, nu mai stiu ce marca e, completa, functionala, fabricata in 2010, foarte putin folosita. A fost omologata, dar masina a fost dusa la fier vechi si nu mai am actele de la ea. Are butelie toroidala. Pret 300 lei.
Tel. 0722 933177
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.