Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: B 04 MOA
DaciaClub - Forum Dacia > Dacia Solenza > Imbunatatiri - Dacia Solenza
Fan_Logan
aceasta solenza este tunata super marfa dar nu reusesc sa gasesc poze pe net cu ea.daca are cineva poze cu ea va rog sa le puneti si voi blush.gif ca e super tare facuta...
Tudor B
Unde e imbunatatirea? Topica aiurea!
GeorgeB
moa = caldari cruiser biggrin.gif

pentru fanii eve online wink.gif
free_fiber
e un user pe forum echosektor sau ceva de genul asta; cauta-l si uite-te la homepage-ul lui si vei gasii un site vu poze in care e si solenza aia. Eu am vazut-o si live si sincer jantele alea sunt prea mici pentru spoilerele imense.
driverx
O fi Frumoasa, O fi Urata, dupa gusturi, dar asa ma roade curiozitatea cu ce o fi mai periculoasa decat alte Solnite?
Asi
moa.. e aia argintiie modificata nu? .. am vazut-o pe la mine la bloc.. si pe langa obor..

cam .. nici nici... exterior,.,, aceeasi abla.. cateva plastice in plus (eleron, prelungiri bara, masca nustiucum, prize de aer parca are.. ) jenti de aliaj.. dar cred ca la partea mecanica nu s-au facut modificari..
Fan_Logan
yo am vazuto de o gramada de ori dar nam bani de tel cu camera wacko.gif ashea ca decat am adminarato.daca e puneti si voi niste poze sa vedem daca vb despre aceasi masina wink.gif
Codrin
N-ai scris decat 1 rand si jumatate si ma doare capul

Scrie cu mainile, nu cu picioarele

Topic inutil
Fan_Logan
am gasit chiar acum niste poze dar nu se vad ashea bine...poate aveti voi altele la lumina zilei rolleyes.gif
litza
ENGAGE! wacko.gif
GeorgeB
"ashea" ? blink.gif


arghhhh ce cuvant mai e si asta ?

ti-a mai zis cineva , INVATA sa scri romaneste ! mad.gif
Ant
Sa-l opreasca cineva ..... mad.gif
Charlton
QUOTE(litza @ 2 Sep 2005, 10:03)
ENGAGE!  wacko.gif
*


Ai dreptate . wacko.gif
driverx
Da' pe mine tot nu m-ati lamurit. Ce e periculos la masina asta? Ca poti face infarct la cat de naspa e?
Slider
Chiar ca-i naspa...mai ales eleronul ala pe spate.... blink.gif in fine gusturile nu se discuta...
tatabobu
Pentru oribilitatea aia de spoiler am asteptat eu un minut sa descarc o poza? Bleah...
thunder
E urata cu spume, eleronul ala nu prea se potriveste, spoiler spate model rieger pt bmw parca, cauciucuri nu prea umflate.
Am vazut altele mult mai reusite, dar oricum fiecare cu gusturile lui.
Marius
Ma scuzati, e caruciorul ala rosu de supermarket care a venit si la o intalnire ?
Ala cu faruri de 1310 pe post de proiectoare ?

Am conexiunea nasoala si n-am chef sa stau sa se incarce.
tatabobu
Nu, e o solnita de o culoare indescifrabila, cu un eleron care s-ar potrivi pe o masina capabila de 6-7 sute de kilometri la ora, si cu spoilere lungi ca fustele femeilor batrane. Nu merita s-o deschizi.

EDIT: un fel de auriu/ cacaniu metalizat, guri de aerisire in spoilerul din spate blink.gif , spoilerele nu au iesit la nuanta caroseriei, jante de aliaj in 8 spite. Sa-ti mai zic?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.