Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Ajutor pt. 1 fan dacia berlina
DaciaClub - Forum Dacia > Celelalte modele Dacia - 1100, Berlina, Papuc, Nova > Imbunatatiri - Dacia Clasic
El_MuerteX
sal am si eu intrebari legate de motoru alpine ....cutia directie dacie daca trebuie schimbata cea de pe berlina neaparat cu una de renault sau merge si asa ...s isa zica si mie inafara ca pe spate schimbi puntea cu una renop ceva modificari bascula sau .....punea normala cu distantatoare rumenti si .... merg 4 presoane sa zica naiba si mie scuze pt expresie cum fac inafara de a pune flansha pe fatza cu 4 presoane cum fac modificarile de la 3 presoane la 4 pe fatza....ms
Black%Snake
QUOTE(El_MuerteX @ 23 Jan 2013, 02:50)
sal am si eu intrebari legate de motoru alpine ....cutia directie dacie daca trebuie schimbata cea de pe berlina neaparat cu una de renault sau merge si asa ...s isa zica si mie inafara ca pe spate schimbi puntea cu una renop ceva modificari bascula sau .....punea normala cu distantatoare rumenti si .... merg 4 presoane sa zica naiba si mie scuze pt expresie cum fac inafara de a pune flansha pe fatza cu 4 presoane cum fac modificarile  de la 3 presoane la 4 pe fatza....ms
*



detalii despre motor alpine ai sub topicul tau, citeste acolo tot. La restul ai raspunsuri si combinatii cate vrei daca te chinui putin sa cauti. Nu se poate sa facem 100 de topicuri pentru fiecare om care pune intrebari, vad ca esti nou pe aici dar asta nu te impiedica sa gasesti ce ai nevoie rolleyes.gif
radu_
io cred ca el ii nou in Romania, nu numa pe forum, la cum o scris nu stiu care intelege ceva sa ii dea un raspuns
nikuniku
vreun pustan cu mintea inghetata,care nu are ce face in acasa si incepe sa faca mistouri pe diverse forumuri
propun inchiderea topicului si daca merge sters este si mai OK
avem destui pe forum cu care suntem obisnuiti sa deslusim(traducem) ce vor sa zica,cred ca nu ne mai trebuie inca unu
bv-08-fgm
Eu unu nam reusit sa inteleg ce vrea baiatu pana la urma wacko.gif Si eu scriu nasol si cu greseli da tipu ma intrece radmasa.gif
bucatzel
QUOTE(El_MuerteX @ 23 Jan 2013, 01:50)
am si eu intrebari legate de motoru alpine
*



Pai ia vezi ca e ditai topicul dedicat discutiei pe tema asta. Ce-ar fi sa-l CITESTI?

Si iti recomand sa nu continui cu modul asta de-a scrie.

Aici se inchide.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.