Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: jenti late
DaciaClub - Forum Dacia > Celelalte modele Dacia - 1100, Berlina, Papuc, Nova > Imbunatatiri - Dacia Clasic
geti
in primul rand vreau sa imi cer scuze fata de moderatori.Stiu ca a mai fost discutata prob.Vreau sa stiu cum pot pune 4 prezoane pe dacia 1310,dar in special cum imi dau seama cat sa le fac,flansele.Mentionez ca este vorba de jante pe 14 6j,cauciucuri de 185\55 r14,si cum o pot lasa si din suspensisii cat pentru a nu atinge.Multumesc anticipat
hecbv
pai e cam cu cantec ca eu am 185 60 r14 si a trebuit indoita marginea de la aripa de pe spate marginea aia ce e indoita spre interor ca sa nu atinga mentionez ca am pus prinderea in 4 prezoane de renault 18 si janta e normala de tabla cred ca de 6j sau 5,5 nu sunt sigur pe fatza nu stiu nimic ca nu am incercat
relu_steriop
daca vrei sa modifici aripile, si sa montezi ceva roti faine, eu am un set de ats clasic, pe 13 dar de 6 J latime, si 2 gume de 205, si jentile au si flanse pentru dacie
ghitza
baga poze cu jantele
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.