Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Cabana Bradet
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Calatorii si Intalniri
asarban
Este la 1km inainte de Cota 1400!

Se sta super bine

Se mananca infect asa ca recomand sa faceti drumul pana in Sinaia!

Telefon: 0244315491
Marty
De la Peles in sus sa-ti rupi tu masina, ca eu nu ma incumet!
asarban
Trai-ti-ar copiii lu mama lu matale!

Da' ce frate te pun io sa o iei pe la peles in sus?

Ia-o si matale batraneste pe la Taverna Sarbului si e drumul ok!

Se poa'?
SYL
Pana la urma ca sa urc si eu la Cota 1400 si sa nu imi rup masina pe unde sa o iau exact din Sinaia (cat mai detaliat)?
Multumesc !
costi
O bagi in telecabina; da' vezi sa o parchezi bine sa se inchida usile ! smile.gif

Pai pe drumul spre Cota pe unde s-o iei? Ala de zice Marty e un fel de scurtatura.
SYL
Mesri pt sfat Costi, nu ma gndisem la faza cu telecabina. tongue.gif

Acum poate sa imi raspunda serios cineva la intrebare?
costi
Pai serioasa este propozitia a doua ; e un singur drum pina la Cota din Sinaia, care este absolut decent. Tu cum crezi ca ajunge lumea la restaurantul de acolo ?
Tudor B
Drumul pana la cota 1400 e proaspat reasfaltat. Doar inainte de sosire e o portiune cu asfaltul putin alunecat, poate ca inca nu l-au apucat sa-l repare, in rest e superok (la data de 25 iulie 2005).
SYL
Stiu si eu ca e un singur drum pan ala Cota 1400, dar in Sinaia pan aajungi la drumul respectiv sunt n posibilitati de a merge pe stradute. Eu asta intrebam, pe unde sa o iau de la drumul european pana la drumul spre Cota ca sa fie cat mai bun, sa nu imi rup masina.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.