Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Teren pentru constructie casa
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Bursa non-auto > Arhiva cu anunturi non-auto
micron
Proprietar vand teren 455mp si cota 167 mp drum servitute in Sabareni, Bucuresti- Chitila. Zona superba, doua paduri. Comuna este asfaltata, accesul spre teren facandu- se pe drum pietruit.

In zona sunt construite case/ vile vacanta. Exista stalp de curent aproape de teren.

Pretul este de 5999 Eur fix si urgent !!!! Eu am dat pe el in feb. 2012 aprox 7500Eur. Am toate documentele doveditoare! Doresc sa il vand deoarece nu mai am fonduri pentru casa si am nevoie de bani.

Tel. 0754.82.60.60.
micron
up
micron
up
micron
up
micron
up
micron
5999 eur
micron
Nu vrea nimeni sa scape de poluarea din Bucuresti? Terenul este la numai 25 de minute de Gara de Nord, accesul facandu-se prin Chitila.
micron
up
micron
Zona este ok, vecinii sunt ok, va astept la o vizionare ca sa va convingeti....
micron
up
micron
up
micron
up
micron
up
micron
up
micron
up
micron
up
micron
up
micron
up
micron
5999Eur
micron
up
micron
up
micron
up
micron
up
micron
5999Eur
micron
up
micron
5999Eur fix !!!!
micron
up
micron
up
micron
5999eur urgent....oferta valabila pana pe 10 iunie...daca nu se vinde pana atunci se pastreaza!!!
Thor1983
Ceva poze recente din zona ai?
micron
Am poze de anul trecut...anul acesta nu am mai facut...atasez cateva cu mentiunea ca intre timp s-a mai populat....doresc sa il vand pentru ca vreau sa dau un avans mai mare la creditul prima casa...
micron
up
micron
up
paradox_utopic
cateva intrebari la care te rog sa-mi raspunzi punctual :

-de la drumul asfaltat,pana la teren (drum pietruit) cati metri/km sunt ?
-cea mai apropiata constructie locuita la cati metri de teren se afla?
-stalpul de current la cati metri de teren este ?
-de la teren catre exterior(venind dinspre sat) mai sunt case ?
-terenul este trecut in acte intravilan sau extravilan ?
-terenul este imprejmuit ?

multumesc
micron
Salut,
Ca sa iti raspund punctual:
-de la drumul asfaltat,pana la teren (drum pietruit) cati metri/km sunt ? -sunt maxim 300 metrii;
-cea mai apropiata constructie locuita la cati metri de teren se afla?-in spatele nostru-este lipita ca hotar de noi;
-stalpul de current la cati metri de teren este ?-80 m;
-de la teren catre exterior(venind dinspre sat) mai sunt case ?- sunt case;
-terenul este trecut in acte intravilan sau extravilan ?-este intravilan-atasez plan unde este mentionat acest lucru;
-terenul este imprejmuit ?-nu este imprejmuit.
Daca mai sunt si alte intrebari raspund cu placere.
O seara buna!
micron
up
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.