Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: ce facem cu restantele la banci
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Zona Financiara
GeorgianaIstrate
aveti restante, mai puteti sa platiti ratele?
va aflati in impas, cum putem sa ne mai revenim un pic cu ratele: prin refinantare sau redresare
Markos
QUOTE(GeorgianaIstrate @ 1 Apr 2013, 23:20)
aveti restante, mai puteti sa platiti ratele?
*


tu ai?
Iulikk
Bre, io recunosc. Am avut una... la Rezistenta Materialelor.. pe semestru 1 din anu' 2 de facultate... da' am luat-o in toamna. Se pune? mellow.gif
tupeu_adrian
tu chiar ai vrea sa iti spuna oamenii toate problemele lor personale?....eu am impresia ca nu gandesti....sunt persoane care nu spun apropiatiilor de problemele lor si ai impresia ca iti spune tie sau noua....las`o balta cu topicul asta sa nu se ia altii de tine ca dupa asta ai sa te superi
Manuel
Voi nu-i vedeti semnatura?
bucatzel
QUOTE(GeorgianaIstrate @ 1 Apr 2013, 22:20)
prin refinantare sau redresare
*



De redresare am mai auzit si eu, iei volan invers, apesi acceleratia, si gata, te-ai scos.

Cum singura data cand am incercat asa ceva, rezultatul obtinut a fost diferit de cel scontat, as vrea sa incerc refinantarea data viitoare. Puteti sa ma ajutati cu ceva documentatie?
tupeu_adrian
buna asta smile.gif)
corbex
Vrei sa te refinanteze Georgiana? Asa, blind, fara sa stii daca e competenta si capabila?
Markos
QUOTE(Manuel @ 1 Apr 2013, 23:40)
Voi nu-i vedeti semnatura?
*


Nu mellow.gif
corbex
Are masina de cusut, ca Shush.
gabize
Pentru cei ce nu au dare de mana, se poate folosi, pentru o perioada scurta, si redresarea monoalternanta.
Eu totuși recomad redresarea bialternanta, cu putin noroc se gasesc pe piata punti redresoare ieftine. smile.gif
Hack
N-am avut rațe niciodata. unsure.gif
vijelie
@GeorgianaIstrate
Intreaba in Sintesti.
klaus
QUOTE(Markos @ 1 Apr 2013, 23:40)
Nu  mellow.gif
*


Pai a fost unul mic si rau de i-a editat-o icon_mrgreen.gif
bygy007
QUOTE(gabizegrean @ 2 Apr 2013, 07:44)
Pentru cei ce nu au dare de mana, se poate folosi, pentru o perioada scurta, si redresarea monoalternanta.
Eu totuși recomad redresarea bialternanta, cu putin noroc se gasesc pe piata punti redresoare ieftine. smile.gif
*


pui si un condesator
DragosP
În priză.
gabize
propun să se comaseze topicurile.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.