Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] electronice care nu imi mai trebuie
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Bursa non-auto > Arhiva cu anunturi non-auto
bravetoy
Pe rand:
iPhone 4 black 16gb codat Orange, in stare excelenta 10/10, in cutie cu tot ce a avut la achizitie (charger, cablu, casti, cheita SIM) plus bumper Griffin Carbonium cadou. JB 6.1.2, app navigatie si altele instalate. Se poate restaura la iOS 6.1.3.
1000 lei
iPad 2 white 32GB WiFi+3G, in stare excelenta 10/10, in cutie cu tot ce a avut la achizitie (charger, cablu, cheita SIM) plus carcasa heavy duty OtterPad si un back cover nou. JB 6.0.2, app navigatie si altele instalate. Se poate restaura la iOS 6.1.3.
1500 lei
Statie CB President Walker cu cablu alimentare si mufa bricheta, in stare excelenta (mai are inca tipla pe display). Este departe de orice alta statie din clasa ei apartinand altui brand. Nu se vinde decat statia cu microfonul ei original si cablu de alimentare, nu am si antena de vanzare.
520 lei
Toate produsele sunt impecabile si se vand cu proba, ne putem intalni in zona mea (Piata Domenii, Bd. Ion Mihalache) pentru a fi vazute fara obligatii.
Poze la rezolutie mare trimit pe mail celor care solicita. La urmatoarea actualizare am sa pun si aici.

iPad 2 si iPhone 4 se vand si impreuna cu 500 euro fix.

Nu fac schimburi.
Toate preturile sunt usor negociabile, in limita bunului simt.
Contact 0766345655 sau PM.
bravetoy
iPhone 4 s-a vandut.
Celelalte raman valabile.
bravetoy
valabil in continuare pentru iPad 2 si President Walker
bravetoy
S-a vandut si iPad-ul.
Valabil in continuare President Walker.
bravetoy
Anunt valabil pentru statia radio CB President Walker.
In Bucuresti ofer proba si calibrare.
bravetoy
Up, valabil.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.