Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: INTALNIREA MEMBRILOR CONSTANTENI
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Calatorii si Intalniri > Intalniri
BAB
Am constatat ca desi in Constanta sunt destui membri "daciaclub", nu am gasit pe aici semne ca s-ar fi adunat pe undeva. Daca s-a intamplat si se mai intampla, dati de stire, iar daca nu, hai sa ne hotaram unde si cand sa ne vedem. Multa bafta!
bobo77
Sustin si eu ideea lui BAB( da-mi pm) dar nu la sfirsitul saptaminii asteia, plec la Bucuresti de vineri la o nunta.
Slider
S-a intimplat! Cam de mult dar s-a intimplat! Nu ne-am gasit decit vreo 3 membri. A fost interesant totusi. Si eu am vrut sa propun lucrul asta...asa ca idei - propuneri!
99AIM
Hai ca la urmatoarea vin si eu,care se ocupa sa dea anunt pe forum....
pastrama
Vin si io!
borghil
vin si eu dar unde?
pastrama
Pai intai sa ne strangem aici, sa vedem cati suntem si dupa aia stabilim o data si un loc.
borghil
S-a mai organizat ceva de genul asta in C-ta ?

Cand si unde ?
pastrama
De cand sunt eu pe forum, nu s-a organizat.
eudin_umarian
Sa ne vedem la Cafe' d'art. Stabiliti voi ora si data. wink.gif
pastrama
Pai daca e...weekendu asta...e bine?
Da sa fim multi, nu 2 insi!
borghil
Locul e stabilit mai raman ora si locul



borghil
pardon si ziua
Slider
Pe mine nu contati....pina prin Iulie...nu vad Constanta.
Charlton
QUOTE(Slider @ 26 May 2006, 07:36)
Pe mine nu contati....pina prin Iulie...nu vad Constanta.
*


Posibil sa participe mai multi la intalnirea din Constanta , mai ales ca-i perioada cand vine lumea pe litoral. smile.gif
IRONICK
La sfarsitul lui iulie (si chiar inceputul lui august) se fac intalniri in C-ta ? Ma primiti si pe mine ?
PS. Din calculele mele o sa stau ~ 2 saptamani la mare . . .
semit
intre 17 si 20 exista sanse sa fiu pe acolo... so.. autocolante biggrin.gif
pastrama
Intalniri...nu prea se fac. Dar acum, daca veniti si voi astia din tara, poate ne adunam la o cafea/suc/bere.
bobo77
Pastrama vezi ca a venit BAB,(a fost plecat), vorbeste cu el pe pm.Voiam sa ne intilnim dar simbata se fac 3 sapt de cind am piciorul in ghips si mai am 2 de stat( sunt full de net si tv).Nu mi-ai lasat nr...
O sa ne intilnim @IRONICK si iesti bine venit , sa ne anunti cind vii si unde o sa stai, oricine este bine venit din orice localitate
IRONICK
O sa fiu in perioada 22 iulie - 6 august in Constanta.

EL. Am editat perioada ca o scrisesem gresit.
pastrama
Pai atunci, cine vrea sa vina la intalniri sa posteze aici. Ca daca vorbim numai pe PM, o sa fim 2-3 persoane.

Deci, CINE VREA SA VINA LA INTALNIREA MEMBRILOR CONSTANTENI, SA ZICA AICI.



Ps: Cei din tara vor fi primiti cu bratele deschise. biggrin.gif
IRONICK
Sa imi trimiteti si mie un numar de telefon pe pm, ca sa am cum sa iau legatura cu voi.
bobo77
A ajuns IRONICK in Constanta si am vorbit cu el la telefon si am hotarit sa ne intilnim , ne vom intilni in "Portul Tomis" sumbata ora 9,30.Cine este interesat sa ne intilnim, sa ne cunoastem este asteptat.Apoi vom pleca la Kogalniceanu, unde este un miting aviatic.Sper sa nu o dati la coteala si de data asta...
pastrama
Daca nu apare ceva neasteptat, io vin sigur, oricum vroiam sa merg la miting.
Bobo, ti-am luat numarul, vorbim maine sa vedem ce si cum.
BAB
M-am adunat si eu de prin exercitii navale. M-a sunat bobo77, deci vin maine la 9.30 in Portul Tomis. Haideti, sa ne vedem acolo. Bafta!
pastrama
Io nu mai pot sa vin ca tre sa plec la Buc. sad.gif

Oricum, distractie placuta!!!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.