Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] IPHONE 3GS cutie
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Bursa non-auto > Arhiva cu anunturi non-auto
gabyy
Vand Iphone 3gs, negru,8gb, folie spate fata, cutie, accesorii originale, achizitionat orange - acte provenienta, factura, instalat soft 4.3.3.

Nota estetica si functionala 10/10

fac schimburi doar cu iphone 4 + dif din partea mea. !


Pret 650 RON
TEL 0741044613
shade4free
Mai testeaza piata
Un up de la mine
gabyy
Perfect functional, 0 zgarieturi, pachet complet!
gabyy
UP
Irish
Ceri enorm de mult ,e un model destul de vechi ,e de 8 gb si mai e si codat sau decodat ...Spor la vazare !
gabyy
UP!

12 May 2013, 18:29:
O noua poza!
gabyy
up
gabyy
up
gabyy
630 RON !!!!!
offspring
Fara suparare, dar daca mai adaugi minim 150 ron, iti poti achizitiona un telefon nou, din magazin, deblocat.
Spor la vanzare!
gabyy
Oferta!! 599 RON!
gabyy
UP!
gabyy
580 RON!!!
gabyy
570 RON!!
razvangsmm
salut daca corespunde descrieri ofer 400 ron astazi !
gabyy
Nu multumesc!
ady_vasiloiu
Te intereseaza un schimb cu piese de calc sau laptop?Am foarte multe piese, zi-mi ce vrei si vb.
gabyy
Multumesc de oferta insa ma intereseaza doar bani.. Produs este conform descriere, nota estetica si functionala 10/10 fara zgarieturi sau urme de folosinta.
gabyy
UP!
gabyy
UP!

7 Jun 2013, 14:28:
Oferta azi!! 5 5 0 RON !!
gabyy
UP!
gabyy
550 RON!!!
gabyy
up!
gabyy
540 RON!
Andyno
Pretul este bun si la 600 lei. Nu mi vine sa cred ca in 2009 am dat 2000 lei pe el !!
gabyy
Tehnologia vine repede din urma.... Cu toate ca produsul poate fi nou, pretul este cel al zilelor noastre....
gabyy
up!
gabyy
UP!!!
gabyy
up
gabyy
up
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.