Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Hai sa dam un cos!
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Cafenea
AND
Valentine , ultima oara eram racit si n-am putut sa vin. In ultima luna am fost aproape zilnic insa.

Hai sa ne strangem mai multi de data asta pt un vineri la 17:30-18:00. Tot acolo ! Organizez eu evenimentul daca e .. si sa speram ca nu ploua , pt ca acum vremea e nasoala.

Intrebarea este : Cine mai vrea sa ne strangem sa jucam baschet?
cosmin_m
Eu.
Dar mai devreme de 19:00 ce pas possible, si este vorba de sala, sau de ce ?
Exprima-te si tu mai pe indelete.
Lolek
pai un raspuns e in " Femeile "scumpele de ele" ". Da' nu de la ele, din pacate smile.gif
GeorgeB
eu vin , in studentesc daca vreti , vineri la 18.00 .
AND
Locul : Sc 191 Dr Taberei , sec 6. Vis a vis de parcul dr taberei (moghioros). Stie Valentine..

Dupa ora 18:00
Ant
Ultima plaja in Vama pe anul asta sau baschet la 191 ? Grea decizie ...
crocky
Mai sunt asa multe cosuri acolo (la scoala)? Intr-o vreme aruncam si eu pe acolo...
Dar mi se pareau cam mici / joase smile.gif
Acum nu mai am timp decat sambata, cand ma intalnesc cu amicii la Moisil (Dr. Taberei 34), dar asa as veni.... smile.gif
AND
Sunt multe , si unele joase! Mai dam si noi niste slam-uri ph34r.gif
cosmin_m
1. E in sala sau afara ? Cat costa daca e in sala
2. Cosurile sunt totusi de baschet sau de minibaschet ?
3. Daca ajung la 19:30 mai e cineva acolo ?
AND
E afara! Cosurile sunt si de baschet (3.05 m / 3.00 m) si mai micute (2.95 m / 2.90 m) si unul chiar de 2.80.

La 19:30 e destula lume , stai linistit , doar ca deja se face intuneric afara mad.gif
Valentine
Terenul este execrabil acolo la 191. Mai bine intr-o sala daca gasim ..
St
vedeti la scolile care au sali facute de nastase.. Dinaia am avut eu la cealalta scoala si sunt bune salile..
cosmin_m
Subscriu la sala, dar sa fie o cotizatie normala. Conditie: sa ne adunam seara !
Valentine
QUOTE(cosmin_m @ 14 Sep 2005, 23:36)
Subscriu la sala, dar sa fie o cotizatie normala. Conditie: sa ne adunam seara !
*


Total de acord. Deci care aveti cunostiinte cu access in sali bagati mare biggrin.gif
EvilOne
La sala bag si eu, contra cost evident.
Valentine
Da' nici nu cred ca exista sali gratis, decat eventual pentru posesorii lor biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.