Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Solenza "tunata"
DaciaClub - Forum Dacia > Dacia Solenza > Imbunatatiri - Dacia Solenza
GABONE77
am vazut azi o solenza rosie (sau supernova? ) ca nu mi-am dat seama facuta intr-un asemenea hal ... nu stiu, vroia sa ii faca un facelift de BMW oricum ceva foarte kitchos. din pacate nu am telefon cu camera ca ii faceam niste poze. ceva senzational am ras cu lacrimi. daca are cineva cunostinta de existenta acestei masini sau niste poze cu ea sa le posteze va rog frumos. merita toti banii, ceva mai hilar nici ca ati vazut.
marian_vangu
QUOTE(GABONE77 @ 16 Sep 2005, 14:02)
am vazut azi o solenza rosie (sau supernova? ) ca nu mi-am dat seama facuta intr-un asemenea hal ... nu stiu vroia sa ii faca un facelift de BMW oricum ceva foarte kitchos. din pacate nu am telefon cu camera ca ii faceam niste poze. ceva senzational am ras cu lacrimi. daca are cineva cunostiinta de existenta acestei masini sau niste poze cu ea sa le posteze va rog frumos merota toti banii ceva mai hilar nici ca ati vazut.
*



salut!! da, si eu am vazut solenza respectiva de cateva ori in zona pantelimon-iancului! Din pacate nici eu nu am camera la telefon! Si oricum, daca respectivului i-a placut ce a iesit... nu cred ca ar trebui sa radem de gusturile lui!
GABONE77
nu rad de gusturile lui dar pur si simplu a iesit ceva groaznic. daca ar exista o poza si am face un poll masina aia ar iesi cea mai urata masina. e o mizerie pur si simplu si-a batut joc de ea. nici aia din anumite parti alea RO de-si fac masinile "brazi de craciun" nu ne plac asta nu inseamna ca nu am voie sa ma mir de gusturile estetice legate de masini ale unora.
de ex dacia de berlina cu faruri de golf e facuta ca lumeam,drumul de la a vrea ceva frumos si a face ceva frumos dintr-o masinae f lung. si unii se pierd pe el.

P.s. daca ar putea vb masina aia ar vrea sa fie casata la Remat iti zic eu.
free_fiber
Eu am vazut o solenza rosie super misto facuta: wide body kit, masca radiator incorporata in spoiler, bla bla.
GABONE77
aia e pe margeanului in rahova si e f frumos facuta o sa fac niste poze la ea cand o mai prind ziua in vizor.
dandrei
Poze ceva? smile.gif
RIon
...nu prea aveti nimic concret, doar un post nou deschis wink.gif
GABONE77
QUOTE(RIon @ 16 Sep 2005, 20:21)
...nu prea aveti nimic concret, doar un post nou deschis wink.gif
*



ai dreptate dar daca o trag in poze ai sa razi mai ceva ca la o comedie crede-ma. uite eu unul nu mai scriu nimic pana nu fac pozele sau vreun alt forumist le posteaza pe site.
Tudor B
Daca tot suntem la povesti cu masini vazute si tunate ar trebui sa vedeti o dsn cu bari de logan (binenteles ajustate pt dimensiunea dsn), e in cj.
Vertigo
mai e o SLZ, prin militari, de culoare Bleu-Ciel care arata super, nu e kitch deloc.
banuiesc ca spoilere-le si pragurile sunt facute la comanda, oricum e ceva de genul 5 cm la sol, SLZ HotRod.
Geamuri ionizate, eleron-ul este super, spre deosebire de ce alte porcari am vazut cu tot felul de face-lift-uri care imita BMW ursulet-ul sau prelungiri din targ asta chiar arata bine.

Daca o sa o vad parcata am sa-i fac poze si o sa le pun pe site.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.