Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Surub clanta potiera interioara SLZ
DaciaClub - Forum Dacia > Dacia - Diverse > Tutoriale, Tips & Tricks
gogo
Stiti surubu' ala in cruce cu cap inecat care fixeaza clantau' la portiera Solenzei? Nu-i asa ca-i urat asa sa-l vaza toata lumea. Daca vreti sa nu se mai vada cumparati niste dopuri d-alea de se pun la suruburile de la paturi, dulapuri tip NEOSET, dar sa fie cu tija subtire sa incapa exact in mijlocul crucii. Am luat unele negre si acopera bestial acel surub.
Marty
FA-mi si mie un pustiu de bine si spune-mi de unde le-ai cumparat, te rog. Merci!
AlexV
gogo, ce culoare are surubul. negru. ce culoare are clanta. neagra. ce naiba se vede. voi cu solenzele nu ati avut probleme cu masinile ca la dsn. asta e clar. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
gogo
Marty, mie mi le-a luat cineva de la DAREL(habar n-am pe unde e, dar daca vrei ma interesez), dar cred ca gasesti si la Brico Store, Practiker.

AlexV Surubu-i surub, chiar daca e unu (cate unu de portiera) si in culoarea plasticului.

PS.Vedeti sa fie tija subtire, si o mai ajustati un pic prin taiere (eu am taiat 2mm)
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.