Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: cine si de ce mi-a sters topicul cu dezmembrarea lo
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Probleme forum
andrei87grs
Nu inteleg de ce mi-a disparut topicul cu dezmembrarea unui logan van....multumesc moderatorului care a facut asta
l@u
invidiosi moderatorii astia !
andrei87grs
O fi vreun frustrat care se plictiseste.....daca am gresit scrierea lui trebuia sa ma anunte....dar nah unii abuzeaza de putere......padure fara uscaturi nu exista..... ii doresc moderatorului toate cele bune
Markos
QUOTE(andrei87grs @ 31 Aug 2013, 22:46)
Nu inteleg de ce mi-a disparut topicul cu dezmembrarea unui logan van....
*


Păi dacă l-ai dezmembrat...
andrei87grs
pai era un anunt prin care vindeam piese din dezmembrarea lui.....dar nah se duce naibii si forumul acesta
Markos
Înțelege-i și tu pe moderatori, nu încurajează deloc dezmembrarea Daciilor, că rămân șomeri.
andrei87grs
ok smile.gif))
cosmin_2300
QUOTE(andrei87grs @ 1 Sep 2013, 09:18)
O fi vreun frustrat care se plictiseste.....daca am gresit scrierea lui  trebuia sa ma anunte....dar nah unii abuzeaza de putere......padure fara uscaturi nu exista..... ii doresc moderatorului toate cele bune
*


Ai citit regulamentul de la Bursă? Nimeni nu șterge topicuri aiurea.
corbex
Dezmembrezi masina ca sa-ti iei un ban, nu? Esti pe aproape, iti trebuie inca putin tupeu.
DragosP
Probleme?
gabize
Nu-ți strica concediul pentru nimicuri... Părerea mea smile.gif
R19/16v
25 Aug 2013, 23:36
ma duc marti la posta ca mai trebuie sa ii trimit unui coleg de pe forum un colet....trimite-mi adresa pe e-mail...numai am rugamintea sa-l ridici sa nu il trimiti aiurea....multumesc pentru intelegere smile.gif)

26 Aug 2013, 21:19:
Valabil...maine pun colete

27 Aug 2013, 20:17:
Am pus coletul azi....mi-au spus ca ajunge vineri

28 Aug 2013, 14:10:
Valabil....piese ieftine

This post has been edited by andrei87grs: 28 Aug 2013, 15:10

Ai noroc ca cine te-a sanctionat a fost indulgent cu tine. De la mine luai 3 zile pauza.
cdadan
Confirm, minim 3 zile.
D-Ice
Mie mi-a venit! 124.gif
sorin1983
pai nu e 28...
l@u
QUOTE(D-Ice @ 1 Sep 2013, 22:00)
Mie mi-a venit!  124.gif
*



ce ?
UXE
si cat a durat?
Markos
și ce absorbante folosești?
corbex
Te temeai ca n-o sa-ti vina? De ce?
cdadan
Poate c-a nascut anul asta. unsure.gif
l@u
io cred ca uitase sa ia pilulele
Markos
important e că i-a venit a scapat.gif
klaus
QUOTE(andrei87grs @ 1 Sep 2013, 08:18)
O fi vreun frustrat care se plictiseste....
*

Hmmm...
Si zici ca vrei ca lumea sa te respecte cand tu esti cam mitocan cu aia de la care ceri respect?
Dupa ce citesti regulamentul bursei ( http://www.reno.ro/index.php?act=announce&f=5&id=2 ), dupa ce aprofundezi pct. 4 de acolo (sa nu o faci pe desteptul ca tu nu ai facut up, poti studia intelesul actiunii "explicite" si a actiunii "implicite", ca notiuni si dupa aia sa te pronunti, dupa ce le intelegi sensul).
Intre timp eu cred ca ai putea reflecta si asupra proverbului "cu o lingura de miere prinzi mai multe muste decat cu o bute de otet"...

So, pentru necitirea regulamentului bursei si nerespectarea lui, ceea ce a condus la deschiderea unui topic aiurea aici la administrative, dublat de utilizarea unui limbaj nelalocul lui, 10 zile de suspendare la postare.
Topic inchis. Cu avertizari pentru baietii veseli care vad ca s-au dat in barci ca nu sunt intr-o perioada foarte vesela...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.