Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Meeting la munte!
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Calatorii si Intalniri > Intalniri
Pages: 1, 2
asarban
Fratiloooooooooooor!

Lumeeeeeeeee, lume!

(rapait de tobe, copyright eu!)



Ce ar fi sa ne intalnim noi, aia de venim joia si nu numai undeva la munte in vreuna din zilele de 29 sau 30 noiembrie sau 1 decembrie?

Dam o fuga, luam si 184.gif cu noi ??



A?

Ce ziceti?

Hai bagati idei de locatie (eu as zice pe undeva pe la Cheia, e mai putina vanzoleala)

Asteptam provincia (PH, BV...)
liviu`s
Primiti si oameni cu copii mici?

Ca punct de intalnire, Cheia imi pare OK. Alternativa, la mica distanta de Cheia: Muntele Rosu.
asarban
Primim , ca cu cat e mai mici e mai fragezi! laugh.gif



La Multele Rosu va fi greu de urcat daca e zapada sau alunecus!
asarban
Hai ma, nimeni nimeni???
Liviu
Suna tempting smile.gif .... cre' ca o sa imi sacrific niste gaz sa vin si io smile.gif
i96nds
Oare nu e mai bine sa gasim si cazare si sa ramanem vreo 2 nopti ? Cat de mult poate fi..... Ar fi cool.
DSops
Pe mine parca m-ar tenta. Cred ca trebuie totusi facute ceva rezervari, de 1 dec la Cheia s-ar putea sa fie lume. La Muntele Rosu s-ar putea sa nu fie curatat drumul in jurul lui 1 dec, poate va ganditi si la alte locatii, mai in centru (zona Campulung, valea Oltului), cine stie si cunoaste sa se exprime.
i96nds
Nu merge nimeni altcineva??? Hm... ma faceti sa caut altceva....
asarban
Ba da!

Pana aum s-au anuntat:

Subsemnatul, Liviu, Dany, Andu!

Si daca o mai fi cineva si l-am uitat, sa fiu iertat!
AlexV
merci, pe mine m-ai uitat. am zis doar ca merg cu cisterna dupa mine.
asarban
beei nesimtitule, asa ii spui tu lu prietena ta???

laugh.gif laugh.gif
AlexV
nu bai, asa ii spun nehalitei de masina. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Nicu
Viu si io. Se supara cineva daca mai vin cu 2 pretini?
liviu`s
Pana la urma cum ramane?
asarban
RAmane ca mergem!

Duminica 30 noiembrie!

Si pe langa cei anuntati mai sus mai vine si Dany
asarban
Bagati mesaj pe mp catre subsemnatul ca sa vedem ce si cum facem!

Hai, rpd pana nu ma razgandesc!
bzip2
Dupa cum am votat cu manutzele astea 2 (9 ?) la Shirley, vin si io... cu ce ... nu sunt sigur. :|
Dany
Bre,





Io vin sigur, doar ca plecarea sa fie cum vorbiram initial, aka pe Duminica si nu mai devreme ca nu poci. Daca plecati mai devreme, eventual ne vedem acolo Simbata dupa-amiaza sau Duminica dimineata. In rest sint de acord si cu varianta pe 1 zi, si cu varianta pe doua zile.







Dany



P.S. Nicule - normal ca poci sa vii si cu ceilalti oameni! smile.gif
asarban
Vorbim JOI!

Mergem duminica stam duminica plecam duminica
asarban
Lista pentru Duminica 30 noiembrie 2003, plecare duminica, stat duminica, plecat duminica la Cheia/muntele rosu:



Bzip,

Nicu

aviasol

AlexV

i96nds

Dsops

Dany

Andu

cata

Al ?

liviu's

Liviu ?

Subsemnatu

Marty?

Care nu va gasiti pe lista bagati mp scriind DOAR ATAT: VIN



Pentru detalii vb joi!

Toti cei de pe lista vor primi vineri detaliile, chiar daca au fost joi sau nu!
asarban
Hai ca am facut si un chestionar!

Bagati raspunsuri!
Marty
Deci m-au apucat spumele! Serios vorbind! Cind si cui am zis eu ca vin Duminica ? Sa ridice doua degete si sa iasa in fata! Andrei, ti-am dat si mp si ti-am zis ca nu stiu daca vin.
asarban
Scuzati, mi-am luat dorintele drept realitate!

Na ca tea-m pus cu ?
asarban
hai ma, votati!
asarban
Daca nu votati il pun pe Oprisan sau Mischie sa se ocupe de sondaj si vedeti cum iese DA 100%
bzip2
Am votat shefu, dAR, te rog, nu-mi lasa vulpea bearca, bzip2 please.
asarban
Pai ce, sunteti mai multi?
bzip2
mai multi ce/cine ?
Bogdan.spd
... la patrat
asarban
He he he!

Dar domnia voastra domnul BogdanSPD ne onoreaza cu prezenta??
Bogdan.spd
70% sanse smile.gif

La ce munte mergem?
asarban
lu Venus! laugh.gif laugh.gif
AlexV
la muntele venus e placut. icon_mrgreen.gif
asarban
Hmm, depinde....

Dar sa nu introspectam mai mult subiectul ca e pericolozo sporgersi!
asarban
LUMEEEEEEEEEEEE LUME!

In sedinta secreta de ieri de la intalnire

S-a hotaratara urmatoarele:

Se pleaca duminica pe 30 noiembrie la Cheia!

Ne strangem la ora 9 00 (noua dimineata, da!!) la locul clasic de intalnire de unde se va pleca in cadru organizat!

Adica fiecare cu a ma-sii!

Ne vedem undeva pe acolo!

Adica la Muntele Rosu!

Pentru intrebari, sugestii si reclamatii sunati la Vocea Clientului
Marty
Hai, fa-ma tu al dracu' sa vezi ca pun mina pe telefon si chiar sun la VC. La ce spume am azi pe mine, mare lucru daca nu ii spurc pe aia! icon_evil.gif
asarban
Hihihi!

Auzi?

Tu faci ca mine care pentru un CRwriter busit vroiam sa sun tot la Vocea Clientului!

De ce?

Din reflex!
Dany
Ba - la 9 sa fiti toti acolo! Sa nu intirziati! La 9 se pleaca spre munte, nu se vine la intilnire! Sa nu ne trezim ca plecam din Butzureshti pe la 11, ca la 4 dupa-amiaza se insereaza! sad.gif





Eu 124.gif
AlexV
si masina ta nu e echipata cu faruri?
Dany
QUOTE
si masina ta nu e echipata cu faruri?




Nu stiu. In instructiuni scrie ceva de ele - dar nu le-am folosit niciodata! laugh.gif Io la'ntoarcere vin cu voi pina la Ploiesti dupa care o iau inspre Sinaia. Adevarul este ca drumul e placut! smile.gif
AlexV
daca vrei s-ar putea sa o iau si eu spre brasov la intoarcere. mai vorbim.
Bobo
duminica plecati bey.. mama da' lenesi mai sunteti.. si sambata ce pana mea faceti in bucuresti?

auzi la 9... pai si fi-miu de 3 ani se scoala la 7... hehe
AlexV
te rog mult sa nu deschizi subiectul



eu am zis sa ne trezim la 5 si pe la 7 sa fim acolo, da ....noooooo
bzip2
Si io la fel am vorbit cu Nicu, ca doar mergem o zi, si sa n-o facem jumatate daca ajungem acolo la pranz.... icon_evil.gif



Asarban: promisesei ca dai PM la toti din lista cu detaliile. Daca mai lipseste ceva din ce s-a discutat joi si n-ai scris aici, scrie.
asarban
Postati maaa si voi pozele facute!

CEva impresii, a?
Dany
QUOTE
Postati maaa si voi pozele facute!

CEva impresii, a?




Oooops! Andrei! Am apasat semnul de exclamare din greseala, de oboseala, si te-am raportat la amdin cu mesajul citat! Sorry! sad.gif Pozele le iau Miine de la Iulia si o sa le postez cit de repede poc! sad.gif
asarban
Le postezi ma odata?

Hai ca au fost mai multe aparate foto!

grrrrrr 022.gif
Dany
Ai mai omule rabdare! Un aparat a fost la Ionut (electronic), inca unul la Iulia (electronic) si la un prieten de-al lui Nicu un aparat clasic. Eu abia azi ajung pe la Iulia sa iau pozele de la ea. Imediat ce le iau le si postez - probabil in seara asta. smile.gif





Eu
asarban
Maaaaaaaaamaaaa cat ma face sa astept...!

Pai ieri ce ai facut ma???

Hihi!

Chiar cum a fost intoarcerea?

EU intre Busteni-Ploiesti am prins nor+ceata+negura+noapte+faruri imbecile+ploaie+mazga pe jos de mergeam strecurand masina printre 2 luciri: 1 de la dunga de pe jos si 1 de la parapet!

A fost naspa!
Dany
Pai la intoarcere s-a mai spart gasca. Unii au ramas in Bran, eu la Sinaia... A fost insa demential cit am venit pina in Sinaia cu Nicu si cu Ionut. Nicu mergea in fata si cind il deranja unu' cu farurile si aprindeam si io faza lunga... hihi! icon_mrgreen.gif







Dany
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.