Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Piese dacia 1300/1310
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Pages: 1, 2, 3
maho
aripi 1300 originale (stg.+ dr.): necesar reconditionare, mai ales capatul dinspre roata (decupat, peticit, etc.)....50/buc. sau 90 ambele
bara fata Dacia 1310 cromata (cu toate accesoriile), cu gauri pt. montarea numarului sub bara: cum se vede...........80
capace pompa apa (2 buc.), functionale (provenienta, cred ca Pulsor)................................................40/buc. sau 60 ambele
jante originale Dacia, 3 gauri (4 buc.), necesita reconditionare .....................................................40/buc. sau 140 toate 4
mocheta originala de fata, folosita f. putin, curata, perfecta stare ................................................60
planetara lunga, are f. putin joc (bate putin in curbe, in linie dreapta deloc); burduf + vaselina inlocuite in vara..60
radiator Cu mic, de cupru, dacia 1300: folosit, stare buna (l-am lasat o zi cu otet in el, spalat, nu curge).........65
Preturile nu includ transportul (curier rapid) si taxa de ramburs.

Se pot adauga, la cerere, daca exista interes (dar nu cunosc starea lor, si n-am timp sa le verific sau desfac):
rotor electromotor lung, 2 buc. (1 cu bendix) + 1 bobina anclasare:
pompe benzina (3 buc.)
maho
Majoritatea preturilor, negociabile.
Robynetzz
100 lei pe jante?.. interesat.! happy.gif
maho
Ti-am raspuns pe pm.
Valabile.
maho
Radiatorul si jantele sunt rezervate.
Restul sunt valabile.
maho
UP !
Albert Einstein
Radiatorul s-a vandut? unsure.gif
maho
Deocamdata nu, inca e rezervat (pana joi seara).
maho
QUOTE(Robynetzz @ 23 Oct 2013, 18:52)
jante?.. interesat.!

Ieri am asteptat (conform intelegerii) un telefon, care nu a venit, astfel ca jantele revin la tranzactionare, pe principiul "primul venit = primul servit":
120 lei toate 4 bucati.
maho
UPDATE:

aripi 1300 originale (stg.+ dr.): scoase de la vanzare
bara fata Dacia 1310 cromata (cu toate accesoriile), cu gauri pt. montarea numarului sub bara: cum se vede...........70
capace pompa apa (2 buc.), functionale (provenienta, cred ca Pulsor)................................................35/buc. sau 55 ambele
jante originale Dacia, 3 gauri (4 buc.), necesita reconditionare .....................................................120 toate 4
mocheta originala de fata, cauciucata, folosita f. putin, curata, perfecta stare ................................................55
planetara lunga, are f. putin joc (bate putin in curbe, in linie dreapta deloc); burduf + vaselina inlocuite in vara....55
radiator mic, de cupru, dacia 1300: folosit, stare buna (l-am lasat o zi cu otet in el, spalat, nu curge).........adjudecat de dl. "Albert Einstein".

Preturile nu includ transportul (curier rapid) si taxa de ramburs.
maho
UP !
harby ;))
jantele sunt strambe/lovite?
maho
Anul trecut le-am dat jos de pe masina mea (fara vreun accident), functionale; ceva gropi, au luat la viata lor, deci nu mai sunt perfecte, dar sunt utilizabile, din 6 poze cred ca-ti poti da seama, sau poate ai drum prin Bv. Ca sa iasa perfecte, le-ar trebui: roluire, sablare, vopsire, de-aia am zis ca ar necesita reconditionare. Cine vrea de-a gata... nu am. smile.gif
maho
Update:
bara fata Dacia 1310 cromata (cu toate accesoriile), cu gauri pt. montarea numarului sub bara: cum se vede...........65
capace pompa apa (2 buc.), functionale (provenienta, cred ca Pulsor)................................................35/buc. sau 50 ambele
jante originale Dacia, 3 gauri (4 buc.), necesita reconditionare .....................................................110 toate 4
mocheta originala de fata, cauciucata, folosita f. putin, curata, perfecta stare .....................................55
planetara lunga, are f. putin joc (bate putin in curbe, in linie dreapta deloc); burduf + vaselina inlocuite in vara....50
radiator mic, de cupru, dacia 1300: folosit, stare buna ..................................................il consider vandut.

Preturile nu includ transportul (curier rapid) si rambursul.
Albert Einstein
QUOTE(maho @ 31 Oct 2013, 19:20)
radiator mic, de cupru, dacia 1300: folosit, stare buna (l-am lasat o zi cu otet in el, spalat, nu curge).........adjudecat de dl. "Albert Einstein".
*




Da da, saptamana asta trec prin Brasov si il iau, asa cum am stabilit... wink.gif
maho
Te astept.
Exceptand radiatorul, restul sunt valabile.
maho
Update:
bara fata Dacia 1310 cromata (cu toate accesoriile), cu gauri pt. montarea numarului sub bara: cum se vede...........60
capace pompa apa (2 buc.), functionale (provenienta, cred ca Pulsor)................................................35/buc. sau 50 ambele
jante originale Dacia, 3 gauri (4 buc.), necesita reconditionare .....................................................110 toate 4
mocheta originala de fata, cauciucata, folosita f. putin, curata, perfecta stare .....................................55
planetara lunga, are f. putin joc (bate putin in curbe, in linie dreapta deloc); burduf + vaselina inlocuite in vara....50
radiatorul ..........vandut.

Preturile nu includ transportul (curier rapid) si rambursul.
maho
Up !
maho
Up,
unele preturi negociabile.
maho
up.gif
tpv
ultimul pret pt planetara?
maho
45, ultimul.
maho
UP !
maho
Up & rolling.
maho
Up !
maho
Up!
maho
Up !
maho
up.gif
maho
Tot asa.
maho
UP !
maho
Valabil.
maho
Up!
maho
UP!
maho
UP !
maho
bara fata Dacia 1310 cromata (cu toate accesoriile), cu gauri pt. montarea numarului sub bara.....................55
capace pompa apa (2 buc.), functionale (provenienta, cred ca Pulsor)................................................35/buc. sau 50 ambele
jante originale Dacia, 3 gauri (4 buc.), necesita reconditionare .....................................................100 toate 4
mocheta originala de fata, cauciucata, folosita f. putin, curata, perfecta stare .....................................55
planetara lunga, are f. putin joc (bate putin in curbe, in linie dreapta deloc); burduf + vaselina inlocuite in vara....45
maho
Up.
maho
Up.
maho
up.gif
maho
bara fata Dacia 1310 cromata (cu toate accesoriile), cu gauri pt. montarea numarului sub bara.....................55
capace pompa apa (2 buc.), functionale (provenienta, cred ca Pulsor)................................................35/buc. sau 50 ambele
jante originale Dacia, 3 gauri (4 buc.), necesita reconditionare - scoase de la vanzare (cand am timp, le fac si le pastrez pt. sufletul meu).
mocheta originala de fata, cauciucata, folosita f. putin, curata, perfecta stare .....................................55
planetara lunga, are f. putin joc (bate putin in curbe, in linie dreapta deloc); burduf + vaselina inlocuite in vara....45
valentin15
Mocheta fata mai este?de cea din spate poti face rost daca se poate sa fie aceeasi culoare daca nu alta culoare dar sa fie fata spate?numai bine!
maho
Doar fata o am la vanzare, spatele e pe masina, si nu e de vanzare.
valentin15
masina mea e rosie si nu da prea bine cu verdele asta dar daca era completa era buna....astept poate gasesc una rosie sau neagra.numai bine!
maho
Nici o problema, e alegerea ta; vezi, totusi, ca rosul si negrul nu prea sunt culori "antijeg", iar interiorul nu prea are treaba la culoare cu exteriorul. Peste mocheta banuiesc ca vei pune, oricum, presuri de cauciuc.
Toate bune !
maho
Up !
(Valabil pana dupa Craciun).
maho
Valabil.
maho
Valabil, preturi negociabile.
maho
Valabile:
bara fata Dacia 1310 cromata (cu toate accesoriile), cu gauri pt. montarea numarului sub bara.....................55
capace pompa apa (2 buc.), functionale (provenienta, cred ca Pulsor)................................................35/buc. sau 50 ambele
planetara lunga, are f. putin joc (bate putin in curbe, in linie dreapta deloc); burduf + vaselina inlocuite in vara....45

Scoase de la vanzare:
jante originale Dacia, 3 gauri (4 buc.), necesita reconditionare - (cand am timp, le fac si le pastrez pt. sufletul meu).
mocheta originala de fata, cauciucata, folosita f. putin, curata, perfecta stare .........(probabil o voi monta la mine, la primavara).

Preturi negociabile, transportul nu e inclus.
maho
up.gif
La multi ani !
maho
Valabile:
bara fata Dacia 1310 cromata (cu toate accesoriile), cu gauri pt. montarea numarului sub bara.....................55
capace pompa apa (2 buc.), functionale (provenienta, cred ca Pulsor)................................................35/buc. sau 50 ambele
planetara lunga, are f. putin joc (bate putin in curbe, in linie dreapta deloc); burduf + vaselina inlocuite in vara....45
maho
Up.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.