Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]dacia logan laureate 1,5 dci 85cp
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
geooox
vand dacia logan 1,5 dci 85 cp (cea cu i rosu si spoiler de mcv) varianta laureate (a costat 11000E cumparata de noua PRIMUL SI SINGURUL PROPRIETAR inmatriculata in 05.2008) in perfecta stare de functionare 37000km reali a fost folosita ca a 2 masina si mai mult in concedii FARA ZGRIETURI, ACCIDENT SAU ETC. ! revizii si DISTRIBUTIA FACUTA la 32000km (trecusera anii) accept absolut orice proba, prima inmatriculare in 05/2008 sa platit taxa de prima inmatriculare ! jante aliaj ATS cup, alarma, aer conditionat geamuri si oglinzi electrice, computer bord scaun cu reglare lombara, etc. extra - fete usi negre de logan faza 2, bandouri de mcv, aparatori si protectii aripi, prelungire capota pilot, difuzor bara spate folie carbon pe plafon capota si portbagaj, etc. de vanzare 4790E disc MASINA IN CARE NU VETI BAGA BANI VREME DE 50000 KM (in afara de ulei si filtre) ! masina se poate vedea in bucuresti si ocazional pe ruta pitesti - slatina accept si unele schimburi cu gama renault dupa 2001 + dif 0765.614.941 sau 0724.810.845
#Dino
pret?
catalinski
Pretul este mai sus in anunt:4790E
geooox
upppppppp
geooox
uuuppp !!! 4790e disc masina ingrijita si fara accident km f putini !
geooox
masina isi astepta cuminte in gradina si acoperita cu prelata un viitor proprietar care sa o ingrijeasca macar asa cum am facuto eu !
geooox
va rog abtinetiva de la oferte in bataie de joc gen 3500 etc. va pierdeti timpul, luati din vitan masina buna cu 3000 nu a mea
Lord Hades
Stimate coforumist nu ti-am facut oferta in bataie de joc.
Este dreptul tau sa refuzi sau sa accepti ofertele primite.
Nu este necesar sa te simti jignit sau ofensat, doar pt ca unii coforumisti nu au puterea necesara de cumparare.

Ti-am scris clar in mesaj ca vreau masina pt mine nu ca sa fac vreo afacere cu ea.

ai un UP de la mine pt masinuta si sper sa iti gasesti un client mai banos decat mine smile.gif
geooox
am spus discutabil dar discutabil nu insemna 1500 - 1700E te inteleg ca nu ai bani dar totusi ...
geooox
upppp !
geooox
uuupppppp
geooox
uuupppp !!!!!
geooox
nu vrea nimeni o masina impecabila ?
iulianfedeles
Salut,
Pe perioada de garantie ai facut reviziile in reteaua Dacia si schimbul de distributie ?
Si daca ai ceva poze cu interiorul ,m-ar interesa.
Multumesc
geooox
ai PM ! dar mai bine vb la telefon !
geooox
uuuppppppp !!!!!!

29 Nov 2013, 14:19:
uuupppp !!!!!
geooox
poze interior
geooox
upppp !!! 4500 E disc masina neaccidentata, taxa platita si f ingrijita !!!
geooox
uuuppppp !!!!!
geooox
uuupppppp !!!!!!!!!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.