Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Jurnal de Bord virtual Dacia Supernova
DaciaClub - Forum Dacia > Dacia SuperNova > Diverse - Dacia SuperNova
Dacia4
Salut . Am decis sa fac un jurnal de bord al masini mele virtuale Dacia in jocul Gta San Andreas. Mica introducere: Sunt un tanar posesor de Dacia Supernova o am de putina vreme '2 saptamani' La masina au fost schimbate urmatoarele :


-Distributie
-Ulei motor "LF Competition STI 10W40"
- Placutele de frana . Si cam atat.

Modirifari , masina are doar pleoape Momentan , dar vreau sa ii iau o finala ,sa ii pun un eleron niste jante poate si un bad boy .Voi reveni cu Update pana atunci poze cu starea actuala a masini :

2 Dec 2013, 17:59:
radmasa.gif

Astazi am facut o pana mica pe stanga spate .wink.gif)
neacsugabrie
M-ai spart! NFS nu joci?
Dacia4
biggrin.gif Astazi am iesit cu masina la plimbare cu prietenul meu si masina lui .

2 Dec 2013, 20:46:
Din , lipsa de ocupatie azi i-am vopsit capacele .pana cand apar jantele .smile.gif biggrin.gif
bogdanelkva
Azi ai vopsit-o?Ca nu are rugina deloc la praguri.Daca si oalele din portbagaj sunt la fel,ma duc.........
donlucyan
Am si eu o intrebare.
Ce varsta ai ?
Dacia4
Am 15 ani biggrin.gif!
slash21
deci pe bune?!nu credeam ca am sa vad asa ceva in viata mea...propun stergerea topicului pentru ca nu vad rostul lui.
Dacia4
QUOTE(slash21 @ 2 Dec 2013, 21:18)

*


Maskatu
E vreo gluma proasta???
puiu82
In loc sa fiti multumiti ca 'fratele' nostru mai mic nu are in cap bmw-uri.....voi il luati la palme.....sa va fie rusine!! biggrin.gif
Dacia4
MS biggrin.gif ....... sad.gif
quick
probleme cu rugina ai? biggrin.gif
Maskatu
se inchide.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.