Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Media Nav
DaciaClub - Forum Dacia > Dacia Sandero > Diverse - Dacia Sandero
ss1981
Va salut pe toti. Vreau sa intreb daca v-ati mai intalnit cu urmatoarea problema: imediat dupa ce inchizi telefonul conectat prin bluetooth, volumul se reduce automat la nivelul setat pentru muzica de la radio. In cateva randuri, exact dupa ce se inchide telefonul, s-a auzit un bubuit puternic.
A mai auzit cineva de problema asta?

Multumesc mult.
torquemada
MediaNav-ul are volum independent pentru radio/player/telefon/navi, e drept nu ai acces la mixer. Bubuit-ul vine de la telefon. Comutarea surselor audio nu e instantanee ci are un delay de aprox 0.5s.
Pe scurt, e de la telefonul tau, incearca cu alt telefon(alt brand, alt model) sa vezi ca nu va face la fel.
Stanciu_Paul
Salut.
Asa patesc si eu daca ascult muzica tare in masina si suna telefonul. Atunci cand inchid apelul se aude o bubuitura.
Dar am observat ca se intampla numai atunci cand am avut muzica tare atunci cand suna telefonul. In rest nu se aude bubuitura aia.
Epurasul
Și pe Samsung s3 și note 3 la fel se aude bubuitura aia întrebarea ptr torq. nu se poate face sa se audă în toate 4 difuzoarele măcar cu menavrus?
torquemada
Nu, cel putin la telefon.
clau79
La mine nu se aude nici o bubuitura.
Adi1122
Va salut , sunt in cautare de o masina si sincer noul logan sau sandero imi face cu ochiul, astazi am vazut un anunt ce mi,a atras atentia My Webpage
ce parere aveti? eu as opta pt 90 cp e diferenta mare intre 75 si 90?
sandero2
De o lună am un sandero stepway2, cu motoru de 0,9 TCE, 90 CP și sunt foarte muțumit, e drept că am numai 1065 km.
ss1981
Bravos, sa iti fie de bine. Sa ne spui pe la 5-10 000 mii de km ce consum mediu ai. As vrea sa vad diferenta fata de diesel. Eu am deja peste 25 000 de km si mergand numai prin Bucuresti si Ilfov am maxim 6 consum mediu (cu AC), respectiv 5,5 - 5,6 fara AC.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.