Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] module de Semnalizare in oglinda
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Anunturi - Oferte Permanente
cata021692
VAND module de semnalizare in oglinda . Modulele contin 14 smd portocali tip sageata . Pret 30 de lei setul ( Stanga / Dreapta ) Pret negociabil pentru mai multe seturi . Se pot monta fara nicio problema si pe oglinzile cu incalzire. Am atasat o poza cu modulele puse pe masina mea . Trimit si in tara 30 + transport.

28 Dec 2013, 12:51:
De precizat pentru cei care nu stiu , cand nu sunt aprinse modulele , oglinda arata normal.
greenpeace
daca asiguri montaj oferta suna bine ...
Epurasul
Și cum se alimenteazã ?
cata021692
Montaj iti pot spune cum am facut , la ce ai grija , dar sa montez eu nu m-as baga .

Exista doua modalitati sa legi una : in paralel cu un bec de exemplu cel de pe aripa .

A doua solutie e sa il legi direct la maneta de semnalizare .

30 Dec 2013, 16:26:
Va anunt ca deocamdata modulele s-au terminat . pe 14-15 ianuare aduc iar . Daca cineva vrea o anumita culoare se rezolva. Tot 30 de lei setul !
cata021692
Gata am adus module . 30 de lei Setul de doua stanga / dreapta .

7 Jan 2014, 19:07:
@christypopescu Am incercat sa iti trimit un PM dar nu a mers. mai esti interesat de module sa iti trimit un set ? pe adresa trimisa de tine ?
bobbyshomerul
m-ar interesa si pe mine, in primul rand mai multe detalii despre cum se monteaza, vad ca nu ai completat Y! la profil si PM nu pot sa dau, cauta-ma te rog pe mess bobbyshomerul.
cata021692
valabil in continuare , o pun sambata niste poze cu ele montate si pe alte masini .
cata021692
@kondl ti-am raspuns pe mail, nu pot sa dau PM , uite nr de telefon 0751 131 092 daca te hotarasti sa ne intalnim .
cata021692
@ fuzzzy montajul este unul foarte simplu , pot sa iti spun cum am facut si la ce sa ai grija , este foarte usor . referitor la semnalizarea cu 3 randuri de becuri nu am cu 3 , dar iti spun ca e suficient ( dupa sa nu fie deranjanta lumina ) ti-am raspuns aici deoarece nu pot da PM .
cata021692

maine fac un drum pana la posta , mai doreste cineva ? daca da PM cu adresa


ATENTIE LA REGULAMENTUL ACESTEI SECTIUNI
cata021692
ultimele 3 seturi . pret 30 de lei setul .
ioniy
mai sunt valabile?
daca da vreau si eu o pereche te rog
cata021692
Ti-am dat PM .
ioniy
ok trimite-mi prin posta ti-am dat sms cu adresa mea
cata021692
trimit si in tara 10 Ron
cata021692
Produse noi , cine e interesa PM sau coment .

23 Mar 2014, 10:23:
Produse noi , cine e interesat PM sau coment .
cata021692
Inca valabil . sus cu modulele .
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.