Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Casti audio BEATS TOUR
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Bursa non-auto
elro
VAND casti audio BEATS TOUR.
Au fost cumparate pe data de 09.02.2013,din Savannah,USA.Pretul lor a fost de 149,99 usd,la care se mai adauga taxa de 10,50 usd,in total am dat pe ele 160,49 usd.(vezi poza bon fiscal)
Initial tot ce se vede pe bonul fiscal,au fost cumparate pentru a fi facute cadou persoanei iubite,dar iubita nu mai este 
Cutia a fost desigilata,doar pentru a proba castile.Sunt casti heandsfree,compatibile pentru iPhone,iPod,iPad,HTC ONE.Au fost probate pe un iPhone 4S,si functioneaza toate comenzile specificate pe cutie.Sunetul este demential!
Din ce am citit pe net,pentru o fidelitate/claritate marita a sunetului,se instaleaza in telefon aplicatia BEATS,tot acolo se gasesc si pasii care trebuiesc urmati pentru iPhone.Dar si fara acea aplicatie,garantez ca sunetul este mult peste asteptarile dumneavoastra! HTC ONE,vine direct cu aplicatia BEATS instalata,si este compatibil cu castile.
Pentru Samsung S3 si nu numai,trebuie folosit un adaptor,problema este discutata aici:

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2376590

http://www.ebay.com.au/itm/SONY-CTIA-OMTP-...k-/200934239388

Practic sunt 2 fire inversate in acel adaptor.Pe Samsung S3 castile pot fi folosie doar ca simple casti,nu functioneaza nici o comanda,chiar si asa sunetul este peste castile cu care a venit telefonul,dar sunetul nu se compara cu cel de pe iPhone!
Filmulete de prezentare:
#t=993


NOTA 10/10
Asadar ,castile BEATS TOUR se Vand la pretul de 350 lei,negociabil in limita bunului simt!

Pentru detalii,discutam pe privat.


elro
up.gif up.gif
elro
up.gif up.gif
elro
up.gif up.gif
l@u
Niste casti foarte bune, pacat ca nu se pot dezlantui la maxim decat pe mar.Am avut o pereche, tot originale si pe mar se auzeau incredibil, pe unele divaisuri nu mergea control talk, iar pe altele nu mergeau deloc. up.gif
elro
Asa este,dupa cum am zis si in anunt,doar pe iPhone,iPod,iPad,HTC ONE sau noile laptop-uri de la HP sau Sony Vaio,sunt compatibile.
Intr-un filmulet vand ca si pe Samsung S4 ar fi compatibile!
elro
Up
elro
Up
elro
up.gif up.gif
elro
up up
elro
Up up
elro
Produsul s-a vandut,se poate inchide acest anunt.
Multumesc!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.