Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Email
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Cafenea
IRONICK
http://www.30gigs.com

Mai am o invitatie. Dar cine o primeste se obliga sa trimita mai departe pe forum. Doar 3 invitatii se pot trimite.
driverx
Cool. Nu mai imi cumpar HDD nou, fac counturi de mail

Ce bipu meu de concurs stupid mai e si asta. Ma intreb cine foloseste atata. Poate e doar un concurs de orgolii cum e in industria zgarie-norilor, dar acolo totul se axeaza pe functionalitate, nu doar sa fie cel mai inalt.
Lexy
Oarecum pe aratura_adica un fel de offtopic!

Driverx ..uneori este mult mai util si relativ safe sa stochezi diferite informatii,documente pe serverele de mail decat acasa pe hdd.
Intradevar 30giga mi se pare exagerat..mai ales ca banuiesc ca ai o limita stupida de mail(gen max 10-50 mega per mail).....Sa dea nene voie sa bagi mail de 700 mega biggrin.gif
andrey2003
As vrea eu daca se poate:
Nick: andrey2003
Nume:Angheluta
Prenume: Andrei


MULTUMESC MULT!!
Apostol Bogdan
cine mai vrea invitatii dati-mi un pm cu adresa de e-mail - inca le mai am
Adrian_Solenza
Total inutil... Ma, voi nu aveti ce sa faceti ? huh.gif huh.gif huh.gif
musicall
Eu tot la Gmail raman !!! Cei 2650 MB sunt suficienti, plus ca pagina se incarca foarte repede neavand bannere publicitare format jpg, gif sau swf !

>> Daca e cineva interesant de 1 cont pe GMAIL.com sa de-a 1 PM cu numele sau si adresa unde sa trimit invitatia!
cristian_o
QUOTE(Apostol Bogdan @ 3 Oct 2005, 20:51)
cine mai vrea invitatii dati-mi un pm cu adresa de e-mail - inca le mai am
*




Asi vrea eu o invitatie pe 30gigs.com daca esti amabil
adresa mea de mail este cristian_o@stud.usv.ro
Multumesc anticipat
skija
mai am si eu una de dat... cine vrea sa-mi dea PM
iubitordedacie
as dori si eu o inivitatie daca este posibil si daca mai are cineva. tenx! smile.gif
thebestof@gmail.com
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.