Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Anunt umanitar
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Cafenea
verygood
Ofer spre adoptie animal fioros, imagini aici.
Are aprox 4-5 saptamini, am salvat-o de la vagabondaj acum 2 saptamani,am deparazitat-o, am invatat-o bunele maniere si am obisnuit-o cu caldura umana. Din pacate la mine in casa exista o regula care spune ca nu pot conlocui mai mult de 2 animale (care nu sunt nici prea tolerante cu don'soara 022.gif ).
paulp
Si cita motorina zici ca iese? 243.gif

PS. Glumesc Costi wink.gif

Si mutati subiectul la Cafenea ca nu e vinzare de motani!
Lexy
Am pus status la messenger...ca sa-i gasim pisicutei o casa blush.gif


http://microsoft.go.ro/image024.html

Cat de dulceeeeeeeeeeeeee e!!!!
verygood
QUOTE(Lexy @ 3 Oct 2005, 13:14)
Am pus status la messenger...ca sa-i gasim pisicutei o casa blush.gif


Merci pt. ajutor smile.gif
Como
paulp: Daca vrei motorina, am eu la bloc o gramada de mate si caini care se urca pe masini... cred ca umplem un bax de 6 sticle a doi litri...

PS. Nu glumesc, ca mi-au zgariat masina rau de tot...
adso
o preia o colega de-a mea de serviciu.

detalii pe PM. o sa aiba casa buna smile.gif
Zeus
Continuare...

Acum vreo 3 saptamani o pisica "tomberoneza" a fatat. Drept urmare mai are 2 pisoi foarte dragalasi care isi cauta o casa. Poze o sa pun in cursul zilei de azi. Daca stiti pe cineva dornic de un companion nu ezitati sa ma contactati. Locatia este undeva prin Cotroceni. Pisicii sunt foarte jucausi, inca mai sug, dar in maxim 2 saptamani cred ca vor putea fi luati de langa mama lor. Nu de alta dar daca ii prinde frigul sigur nu vor supravietui.

PS. Pisicutele sunt baiat si fata si inca nu au nume.
Lexy
QUOTE(adso @ 3 Oct 2005, 15:28)
o preia o colega de-a mea de serviciu.
*



Iupii super bine!
smile.gif
Cruchot
Daca se poate puii ar trebui sa stea cu mama 3 luni. Daca nu asta e, si au am luat-o cand avea o luna si s-a obisnuit da a plans saraca vreo 3 zile.
verygood
QUOTE(Lexy @ 5 Oct 2005, 09:04)
Iupii super bine!
smile.gif
*



Din pacate, persoana care o vroia nu ma-a mai sunat, asa ca pisicutza e inca in cautare de stapan.
adso
imi pare foarte rau. ieri parea extrem de hotarata, si am crezut-o, mai ales ca sta la curte.

sper sa isi gaseasca curand stapan.
verygood
S-a rezolvat. I-am gasit casa si masa la Cluj. A plecat duminica.
maddan
Mai copii, io zic sa lasati threadul deschis si pentru alte astfel de anunturi, sa stim unde sa le gasim de acum incolo!

Iata, nu ma uitati si pe mine, cu aceasta catelusa gasita:
http://www.daciaclub.ro/index.php?showtopi...post&p=17054469

Daca ii puteti gasi un camin, ar fi minunat!
Zeus
revin si cu pozele promise....
Zeus
C'mon people ca ingheata noaptea de frig sad.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.