Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Loredana, inselata de sot
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Cafenea
costi
Maaaaare lucru !!! smile.gif
Boncea o inseala pe Loredana.
Asta este ! In mediul in care se invirt cei doi e aproape normal si oricum inevitabil....
Traiasca amoru' liber !!!!
IRONICK
Pai o sa mai scapam de prezentele ei de la TV . . .
litza
Dar totusi un titlu mai sugestiv pt topic... se poate?
dacicuss
popa.gif Doamne, fa ceva si cu Raduleasca..., si cu Esca...si aia de la de 3x femeie... Teo nu se marita cu vreun stab din media?...am avea o sansa sa scapam si de ea
george_slz
He he nu e mai usor sa scapati voi de o grija evitand sa dati pe pro si antena la anumite ore?!
RIon
QUOTE(dacicuss @ 5 Oct 2005, 13:56)
popa.gif  Doamne, fa ceva si cu Raduleasca..., si cu Esca...si aia de la de 3x femeie... Teo nu se marita cu vreun stab din media?...am avea o sansa sa scapam si de ea
*



tare de tot frate... da doamne smile.gif)
si dan negru sa se insoare, marite, ce-o vrea el biggrin.gif
ashu
E, asta da stire. blink.gif Hai macar pe forum s-o lasam balta cu mondenitatile astea interesante doar pt. gospodine plictisite. Habar n-am cine-i Boncea si mi se rupe in paispe pe cine incurleste el la ceas de seara. Sa-i fie de bine, ce altceva sa zic.
catb
Cum, Ashule? E sef la postul tau preferat.
dras
QUOTE(RIon @ 5 Oct 2005, 13:08)
tare de tot frate... da doamne smile.gif)
si dan negru sa se insoare, marite, ce-o vrea el biggrin.gif
*



pai aia de la 3x femeie e maritata?
sunt in stare de soc ... radmasa.gif
Valentine
QUOTE(ashu @ 5 Oct 2005, 15:56)
Habar n-am cine-i Boncea si mi se rupe in paispe pe cine incurleste el la ceas de seara. Sa-i fie de bine, ce altceva sa zic.
*

Subscriu la aceasta parere biggrin.gif
fifth gear
QUOTE(RIon @ 5 Oct 2005, 13:08)
tare de tot frate... da doamne smile.gif)
si dan negru sa se insoare, marite, ce-o vrea el biggrin.gif
*



Mai baieti... ati uitat-o pe Andreea Marin.....si care or mai fi... blonde/blonzi, brunete/brunetzi ....ca sunt multi...si prosti biggrin.gif .....dar adevaru ca discutiile astea sunt chiar de "gospodine" ... mai bine puneti voi niste sfaturi la pietonii aia tembeli care umbla pe strada biggrin.gif icon_mrgreen.gif
daciaclub-ncristi
QUOTE
Teo nu se marita cu vreun stab din media?...am avea o sansa sa scapam si de ea


Teo s-a damblagit rau...emisiunea ei incepe sa se inscrie in tipicul protv--adica emisiuni extrem de slabe...

Cum scapam de idiotaii aia care fac "La bloc"?....poate cu un atac nuclear la buftea... laugh.gif
Cruchot
Sincer, am constatat ca ma uit pe National TV si B1 mai mult decat pe astea clasice, adica ProTV si Antena 1.
Pai uitati-va la filmele Protv si Antena. La titluri. Numai de genul Moarte rapida 1-5, razbunare mortala part 1-4, razbunarea cu sabia part 3, luptatorul cenzurat part 2, luptatorul cenzurat repezi part 4, luptatorul cenzurat repezi in lupta cu mafia part 1-5, luptatotul cenzurat ticaloase in lupta cu mafia ticaloasa si neagra part 1-8. Astea sint filme de la ora 8.
Macar pe National TV mai gasesti cate un film ok...
Valentine
QUOTE(Cruchot @ 6 Oct 2005, 06:55)
Pai uitati-va la filmele Protv si Antena. La titluri. Numai de genul Moarte rapida 1-5, razbunare mortala part 1-4, razbunarea cu sabia part 3, luptatorul cenzurat part 2, luptatorul cenzurat repezi part 4, luptatorul cenzurat repezi in lupta cu mafia part 1-5, luptatotul cenzurat ticaloase in lupta cu mafia ticaloasa si neagra part 1-8. Astea sint filme de la ora 8.
*


Ai uitat: Rambo 1,2,3,4,5,6 si Predator 1,2 biggrin.gif
Cruchot
Luptatorul m_ortii am vrut sa zic da a aparut luptatoru cenzurat smile.gif
Bine ca nu a scris razbunare cenzurata.
ashu
Mie-mi place mai mult cum suna Luptatorul cenzurat decat Luptatorul m_ortii smile.gif La un film care se cheama luptatorul cenzurat m-as uita si eu.
Vlad Georgescu
QUOTE(Valentine @ 6 Oct 2005, 10:56)
Ai uitat: Rambo 1,2,3,4,5,6 si Predator 1,2 biggrin.gif
*


Te rog sa nu te iei de filmele mele preferate! Rambo exista doar 1, 2 si 3, iar 4 se zvoneste ca va fi facut, cu Sylvester Stallone batrin.

Se pare ca se lucreaza si la Indiana Jones 4 (numit datorita virstei actorului principal si Indiana Jones and The Wheelchair of Destiny smile.gif)

Ai uitat de Rocky, film cu 3 premii Oscar...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.