Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] diverse piese noi si accesorii Dacia 13XX
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
tynn
Vand urmatoarele piese noi :

- kit cilindrii receptori + ferodouri si nituri pentru tamburi mici frane spate - 50 ron
- kit spalare parbriz: vas splalator + suport + pompa + furtunase si diuze - 50 ron
- ornamente crom pasaje roti - 50 ron setul pt. toate rotile
- ax delco motor 1.3 - 15 ron
- tampoane bieleta schimbator viteze - C.V. ( tip vechi, cutie 4 tr.) - 10 ron ( 2 buc.)
- filtru ulei Bosch Made in Germany - 15 ron
- bucsa teflon caseta directie - 5 ron/ buc. ( am o gramada...)
- cui poantou carburator - 5 ron/ buc. ( am 2 sau 3 )
- curea ventilator Fartec + fulie mare pompa apa - 20 ron
- fulie arbore cotit tip vechi - 15 ron
- cric tip nou - 30 ron
- antifurt volan cu cheie - 20 ron
- suport radio tip vechi - 10 ron

Predare personala in Constanta sau livrare in tara prin Posta sau curierat rapid . Trimit colete doar de valoare minima de 30 ron !
claur
poti sa mai pui cateva poze la kit spalare parbriz? vreau sa vad cam ce calitate e, am mai luat unul si curge pe la pompa!
Daciotul_98
Iau eu suportul de radio,daca nu e rupt!!!
tynn
@claur - pai n-ai ce sa vezi mare lucru in poze, e bun, e din plastic tare ( e facut de firma Argis, se vede pe eticheta). E tipul vechi, cu pompa exterioara, deci n-are gaura pt pompa ( in capac intra un futunas care trage lichid). Pompa care se vinde la pachet nu e noua, dar e in stare buna de functionare.

@daciotul 98 - suportul e nefolosit, deci nu e spart sau crapat. Doar ca, dupa cum am specificat, nu trimit colete decat de valoare minima de 30 ron. Daca mai vrei si altceva, cu mare placere.
tynn
up !
costy008
Salut. Spune-mi si mie un pret pentru filtrul de ulei Bosch si ferodourile pentru saboti mici cu tot cu transport prin posta pana la Bucuresti.
Robynetzz
Salut. suportul radio o vreau eu. -0745788223-Robert happy.gif
tynn
@costi008 - filtrul de ulei e 15 lei, iar pe ferodouri cer 20 lei. Transportul prin posta e 8 lei. Deci totalul ar fi 43 lei.

@robinetzz - daca poti sa-l ridici din Constanta, e al tau. Prin posta nu expediez colete decat de valoare minima 30 ron ( am specificat in primul post), deci doar daca mai vrei si altceva ti-l trimit...
tynn
Filtrul de ulei si ferodourile au plecat la costy008. Raman valabile urmatoarele:

- cilindrii receptori pentru tamburi mici frane spate - 30 ron
- kit spalare parbriz: vas splalator + suport + pompa + furtunase si diuze - 50 ron
- ornamente crom pasaje roti - 50 ron setul pt. toate rotile
- ax delco motor 1.3 - 15 ron
- tampoane bieleta schimbator viteze - C.V. ( tip vechi, cutie 4 tr.) - 10 ron ( 2 buc.)
- bucsa teflon caseta directie - 5 ron/ buc. ( am o gramada...)
- cui poantou carburator - 5 ron/ buc. ( am 2 sau 3 )
- curea ventilator Fartec + fulie mare pompa apa - 20 ron
- fulie arbore cotit tip vechi - 15 ron
- cric tip nou - 30 ron
- antifurt volan cu cheie - 20 ron
- suport radio tip vechi - 10 ron
Predare personala in Constanta sau livrare in tara prin Posta sau curierat rapid . Trimit colete doar de valoare minima de 30 ron !
tynn
up !
costy008
User serios recomand cu placere.
tynn
Multumesc de feedback !

Valabil in continuare!
tynn
UP !
ydaniel
Ce marca sunt cilindrii de frana?
Parca stateai in Techirghiol sau Eforie,ca ne-am intalnit in vara lui 2011,daca mai tii minte...
tynn
Salut ! Mi-aduc aminte cand ne-am intalnit in Eforie smile.gif.
Sincer, nu stiu ce marca sunt, scrie "AS" pe ei. Sa fie de ASAM ? Nu stiu ce sa zic, ii am de mai bine de 5 ani... dar sunt facuti bine. Vis-a-vis de rau famatele componente ASAM, eu am pompa de frana cu ICP de un an pe masina (facuta de ei) si am frane beton...
tynn
up !
tynn
up !
tynn
up !
tynn
up !
tynn
preturi negociabile !
tynn
up!
tynn
up
tynn
up!
tynn
negociabil !
tynn
up !
tynn
up!
tynn
up
tynn
up
tynn
Raman valabile urmatoarele:

- cilindrii receptori pentru tamburi mici frane spate - 30 ron
- kit spalare parbriz: vas splalator + suport + pompa + furtunase si diuze - 40 ron
- ornamente crom pasaje roti - 50 ron setul pt. toate rotile
- ax delco motor 1.3 - 15 ron
- tampoane bieleta schimbator viteze - C.V. ( tip vechi, cutie 4 tr.) - 10 ron ( 2 buc.)
- bucsa teflon caseta directie - 5 ron/ buc. ( am o gramada...)
- cui poantou carburator - 5 ron/ buc. ( am 2 sau 3 )
- curea ventilator Fartec + fulie mare pompa apa - 20 ron
- fulie arbore cotit tip vechi - 15 ron
- cric tip nou - 30 ron
- antifurt volan cu cheie - 20 ron
- suport radio tip vechi - 10 ron
Predare personala in Constanta sau livrare in tara prin Posta sau curierat rapid . Trimit colete doar de valoare minima de 30 ron !
tynn
up!
tynn
UP !
catageo
sunt interesat de fulia vibrochen. este de fabrica? lasa-mi te rog nr de tel pe pm. merci
tynn
Scuze de intarziere, ai PM !
catageo
Vreau eu:

- cilindrii receptori - 30 ron
- bucsa teflon caseta directie - 5 ron/ buc.
- fulie arbore cotit tip vechi - 15 ron

mai lasi ceva din pret?

Iti las adresa pe PM. Merci frumos
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.