Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Curatare si igenizare instalati clima... 50 ron
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Anunturi - Oferte Permanente
frigoservice
Curatare si igenizare a instalatiei de climatizare se realizeaza cu aparat profesional TEXA si soluti MIST fabricate in Canada

Cu ajutorul acestui aparat se elimina bacteriile din evaporatorul instalatiei de clima si de pe tubulatura sistemului de ventilare.

Durata dezinfectari instalatiei este de 20 minute si este recomandata schimbarea filtrului de polen dupa aceasta operatie.

Pretul Promotional este de 50 ron (in limita solutiilor existente in stoc)

Programari la tel.0723239010 sau 0764163987

Curatarea instalatiei se realizeaza la sediul din str. SUZANA nr.9 sect.5 BUCURESTI
SYL
Am fost ieri cu Renault-ul Symbol sa reincarc instaltia cu freon (plus ca a remediat si pb pe unde pierdea freon) si cu aceasta ocazie am facut si o igienizare a instalatiei, si am schimbat si filtrul de polen.

Recomand cu caldura !
RadulescuRomulus
50ron indiferent de marca auto ?
sorin1983
ce e pana intr-o anumita cantitate de freon... adica astea comune nu cele cu 1-2 kg smile.gif
RadulescuRomulus
n-ai fost atent: am postat pe topicul de igienizare instalatie de climatizare auto, nu incarcare freon ...
sorin1983
scuze smile.gif 50 e ca am intrebat eu si pt igienizare .
george_scala_2004
dupa multe aminari astazi mi-am facut putin timp si am trecut pe la domnul Cristi...ca de obicei perfectionst si profesionist...am utilizat un aparat ca acesta ...dupa 1/2 ora in habitaclu mirosea a proaspat... wub.gif

apelati cu incredere! cit am stat la dumnealui am numarat 7 autoturisme care venisera la verificari sau igienizari...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.