Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] piese dacia 1310
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
fararoti
vand aproape orice piesa de pe masina din poze(e functionala dar merge la rabla)pt unele piese cer si piesa la schimb(cum ar fi roti,volan etc). 0766 879 702.sau aici..BUCURESTI
Daciotul_98
Bordul este crapat?
fararoti
da...2 fisuri umplute cu silicon
tunderbird
Un pret pentru tapiteria de pe usi completa (cotiere+manivele geam, buton deschidere, ornamente, suruburi, etc) si grila ventilatie de sub parbriz (daca are cele trei parghii intregi)?
fararoti
tapiteria e originala si arata foarte bine..nu rupta,gaurita etc...pret 40ron/usa...le dau la pachet toate4...grila din cate mi-aduc aminte e intreaga..daca e asa..pretul e 50ron.
razvan1985
fa un pret pt masca fata+ochelarii faruri,cele din plastic,daca sunt intregi,nearse de soare.
DACIOTUL_97
Salut.Vreau si eu poze cu bara fata si spate,aparatorile de noroi, manerele usilor cu tot cu butoane, ornamentele streasina si oalele farurilor(sunt niste cutii negre din plastic care vin in spatele farurilor si se pot vedea pe sub aripa.Ma intereseaza sa nu fie rupte/sparte).Astept raspuns.Cel mai bine s-ar rezolva pentru toti cu poze cu toata masina.Multumesc !
fararoti
maine sper sa ajung pe la ea si am sa-i mai fac poze.
fararoti
razvan1985,masca+ochelarii sunt in stare buna(nu sparti,rupti)nu-mi dau seama cat de arsi de soare sunt..pret 50ron

daciotu_97,bara fata,spate indoite,aparatori noroi nu,manerele usilor cu butoane 50ron toate 4,aparatori streasina 50ron stanga dreapta,oale faruri 30ron ambele(par bune,dar vedem la demontare)

motorul e in stare excelenta...instalatia de gaz perfecta...mai intrebati si va raspund..
fararoti
''denisbossu'' instalatia gpl e 150 ron,(poate fi probata),bucuresti.
nu pot raspunde la pm.
fararoti
up
florin iulian
un pret la ceasurile de bord?
razvan1985
m-ar fi interesat si ornamentele de plastic de la aripile spate,dar preturile astea numai mici nu sunt... sad.gif
RaduWra
Cat costa acea "grila" din poza a doua din primul post de la bord (de aerisire, de sus) ? Spune-mi daca e rupta pe undeva..si spune un pret.
KeO
Pret pentru toate usile si eleronul spate?
In ce zona poate fi vazuta masina?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.