Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Opel Astra F 1.7D impecabil taxa achitata
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
gabyyy26
VAnd Opel Astra F 1.7D
Motorina cod motor X17DTL
An fabricatie 1995
Adus in tara in anul 2009 si folosita numai in concedii, rulaj total in Romania 4500 km
Taxa de mediu achitata in 2009 in valoare de 750 eur. si NERECUPERATA detin dovada ANAF
Din 2013 septembrie rulata numai 900 km tinuta la garaj, efectuat in martie 2014 schimbul de ulei si filtre.
La 320000 schimbat distributie ,pompa de apa ,reconditionat turbo, schimbat 2 bujii incandescente,mecanica fata spate schimbata.
Functioneaza impecabil, accept orice test in service autorizat RAR.
CA dotari: 2 airbag-uri,trapa in 2 pozitii,radio CD,scaun sofer reglabil pe inaltime si cam atat din ce imi aduc aminte.

Km reali 326000
5.5 L/100km consum mix
6.3 L/100km consum urban
4.2 L/100km consum extraurban
Pret 1600 eur neg.
Tel:0727457806.
gabyyy26
Up.
gabyyy26
UP.
gabyyy26
Up
Pret nou 1499 eur neg.

3 Jun 2014, 18:14:
UP.
donlucyan
De cate ori a fost vopsit pana acum?cu rugina cum sta la aripi si podea,oale spate?
Nu ti se pare ca pretul este umpik cam mic?la km aia?
gabyyy26
Masina de cand se afla in Romania nu a fost vopsita niciodata, cu rugina sta ok masina pt. varsta ei.
Am pus si poze sa se vada acest lucru.
Pretul este intradevar cam mic pt. masina si starea in care se afla am vazut Supernove si solenze mult mai jalnice din ani superiori acestui opel care s-au vandut cu un pret mult mai mare si fara sa aiba taxa platita.
Este o masina pe motorina cu TAXA achitata si NERECUPERATA ce poate face fata tehnic si estetic multor oameni exigenti.
In legatura cu kilometrii crezi ca daca rapeam 10 minute sa demontez bordul sa dau inapoi kilometrajul la 90.000 km ofereai mai multi bani, ai putea aprecia gestul ca ti-am furnizat o informatie corecta.
Ai in fata o masina cu un motor care daca este intretinut cum trebuie duce lejer 800000km , este un motor clasic cu pompa injectie mecanica fara electronica ,lafel si injectoare mecanice ce se repara nu se inlocuiesc.Si costurile de intretinere ale acestui motor si ale masinii in general este mult mai mic decat al unei supernove sau solenze.
donlucyan
Sincer sa fiu chiar imi place cum arata masinuta asta.Chiar daca nu este vopseaua ei originala arata foarte bine..
Am si eu un opel astra f dar 1,4 si are 400000km si inca merge ok si este si 93 ,cu taxa platita fara prea multa rugina.Sunt masinii foarte bune .
Bafta la vanzare si sper sa il dai pe mana cuiva sa aiva grija de el in continuare.
La cum arata ar fi si pacat sa mai lasi la pret parerea mea. Se vand multe opeluri ca asta in targ la preturi de 600-800-1200 care lasa de dorit.
gabyyy26
Up revin cu ceva poze noi cam putine ca sunt de rezolutie mare.
gabyyy26
Up.
gabyyy26
Sa vandut se poate inchide.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.