Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]Lada 1200 1979 + stoc piese
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
dacia_geo
Vand Lada 1200 impreuna cu un stoc de piese originale. An fabricatie 1979, 161596 KM, motor 1200 cm3, 62 CP, culoare mustar.
Masina este functionala 100% si este inmatriculata, nu mai are ITP si asigurare. Stare tehnica buna, frane revizuite, directie si suspensii bune, motor fara reparatie capitala. Interior in stare foarte buna. La exterior necesita unele reparatii.
Impreuna cu masina se da un stoc de piese noi rusesti originale (set motor, pivoti, bucsi, simeringuri, rulmenti, faruri etc etc). De asemeni ofer husa exterior, trusa de scule originala si notita de intretinere.

Pret: 4000 RON masina plus piesele (nu se vand separat)

Contact prin telefon la 0749939171 sau prin PM. Masina se poate vedea in Bucuresti.
Pentru mai multe detalii nu ezitati sa ma contactati.
dacia_geo
Valabil.
dacia_geo
Valabil
dacia_geo
Valabil
BoR
Am avut multi ani in familie o astfel de masina(varianta combi) si privind pozele, mi-au trezit nostalgia anilor copilariei si adolescentei. Pe ea m-am initiat in ''tainele'' soferiei. Deosebit de robuste, cel putin la partea de caroserie.
Mult succes la vanzare!
dacia_geo
Valabil.
dacia_geo
Valabil.
dacia_geo
Valabil.
dacia_geo
Valabil.
dacia_geo
Valabil. Vand masina separat de piese la pretul de 2500 ron.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.