Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Pro si contra PLR
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Cafenea
paul_p
Un nou partid, un nou topic.

Partidul Liberal Reformator. Cea mai noua jucarie a domnului politician Tariceanu.
Markos
Se poate închide.
bion
Postacii deschid topicuri fumigene. Mai rasfirati baieti mai rasfirati tongue.gif
paul_p
Mai coane Bion, nu cred ca ne cunoastem atat de bine incat sa ne gratulam cu chestii de genul postaci. Ca daca ar fi sa o facem, ar reiesi ca esti unul din postacii cu simbrie si traditie de pe forum.

Si fumigena nu am lansat-o eu, ci PSD prin Tariceanu. Ca este evident ca acest nou PLR este sustinut de PSD.
Ake
QUOTE(Markos @ 30 Jun 2014, 17:37)
Se poate închide.
*


Daca te referi la Tariceanu, io n-am nimic impotriva.

Daca te referi la topic, parerea mea e ca se putea discuta si la "liberali" da' daca altii cred ca merita...
E prima oara cand aud de partidul asta, n-am prea citit presa in ultima vreme si la TV de-abia apuc sa vad ceva fotbal si tenis, nu mai am timp si de politica.
bion
Si cam de la cine iau io simbrie dupa parerea matale de expert rolleyes.gif ?
DragosP
De la bozgori.
corbex
De la austrrieci.
bion
Doua emisii cefalice specifice fiecaruia. biggrin.gif
Markos
De la evrei.
Manuel
De la Ponta, ovcorz.
bion
Aia e aia care scrie ca americanii rulz( cu exceptia celor care pomenesc pe God si Jesus in fiecare propozitie) biggrin.gif
Emanuelle aia ai gandit-o cu sapca tongue.gif
Markos
QUOTE(Markos @ 30 Jun 2014, 19:59)
De la evrei.
*


QUOTE(Manuel @ 30 Jun 2014, 20:02)
De la Ponta, ovcorz.
*


Nu-i evreu?
bion
Unele surse sustin ce oltenii este urmasii unor evrei mobilizati in armata romana asa ca Pontanstein e o varianta.
Dar sa reveniti on topic ca nu-si ia colegul bonurile de masa daca nu produce la subiectul primit smile.gif
kato
io cred ca-l plateste regele!!! wise_guy.gif
Manuel
Nu știu, da un topic politic fara Ponta-n el arată precum popeye cu suvita.
Ake
Io cred ca deja topicul asta e prea mare. Cred ca sunt mai multe posturi decat are partidul ala membri.
Apropo..in afara de Tariceanu si nevasta(/ele) mai sunt membri in pelereu asta?
Manuel
Da, Ponta!
ady77
QUOTE(Ake @ 30 Jun 2014, 20:30)
Io cred ca deja topicul asta e prea mare. Cred ca sunt mai multe posturi decat are partidul ala membri.
Apropo..in afara de Tariceanu si nevasta(/ele) mai sunt membri in pelereu asta?
*


Păi nici nu s-a înființat. Nu are niciun membru.
paul_p
Pai cica PLR s-a infiintat inca din februarie, dar lansarea oficioasa se face joi sau vineri.

Si 10 parlamentari si-au anuntat nerabdarea de a trece la PLR: Ion Cupă, Andrei Gerea, Nicu Marcu,Viorel Teodorescu, Sorin Teju, Viorel Palașcă, Nicolae Alexandri, Bogdan Nica, Grațiela Gavrilescu si Daniel Chițoiu.
ady77
QUOTE(paul_p @ 30 Jun 2014, 23:00)
Pai cica PLR s-a infiintat inca din februarie,
*


Link?
paul_p
Google?
Markos
Link?
Garett
QUOTE(bion @ 30 Jun 2014, 20:13)
Unele surse sustin ce oltenii este urmasii unor evrei mobilizati in armata romana...
*


Hai Shalom atunci! biggrin.gif
Mai bine il boteza Partidul Liberal Modern...
DragosP
Pe Călin? blink.gif
kato
QUOTE(Garett @ 1 Jul 2014, 06:17)
Hai Shalom atunci!  biggrin.gif
Mai bine il boteza Partidul Liberal Monden...
*


Acu e bine! rolleyes.gif
luck33ro
E deja la guvernare noul partid... wink.gif

Link

Ce darnic e copylotu... happy.gif
dacis
QUOTE(luck33ro @ 7 Jul 2014, 12:01)
E deja la guvernare noul partid...  wink.gif
*

Cred si io! Ca fara fufa asta ramanea sarmanul Stroe pe uscat! wink.gif

Totusi, e o performanta pentru o adevarata doamna liberala ca dintre primele 50 de rezultate de pe goagal cam toate sa te laude cat esti de buna si de darnica la pat!

Io zic sa-i mai dam o sansa. Macar sa apuce sa ne zica cat de moale-i canapeaua lui Crin!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.