Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Volanta si ambreiaj Laguna 2 1.9 dci 120 cp
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
todhiere
De vanzare pt. Laguna 2 volanta masa dubla originala, sh, placa presiune si disc de ambreiaj.

Detalii:

- piesele mentionate sunt perfect functionale si in stare buna

- ele au fost pe masina personala, cand le-am dat jos functionau perfect, nu am avut probleme la volanta, am avut rulmentul de presiune stricat, si daca tot am platit manopera am decis sa trec pe volanta cu ambreiaj nou pe masa simpla

- REPET, nu am avut nici o problema cu volanta sau discul, au mers laudabil pana in ultima clipa pana joia trecuta cand au fost demontate de pe masina ( masina a mers pe roti la mecanic ), treaba cu schimbatul volantei e un fix de-al meu mai vechi

- masina a fost desfacuta in atelier autorizat, de catre om cu experienta, nu de vreun dorel de coltul blocului

Voi face poze in decursul zilei de azi, pretul este 500 lei si nu include eventualele taxe de transport. Sunt de acord si insist pentru o verificare amanuntita.

Nu ma grabesc sa le vand, nu sunt disperat dupa bani, nu ma intereseaza schimburi decat cu capota Laguna 2 perfecta, pe culoarea almond green in 300 lei, sau cu un set de xenoane de Europa.

Ma gasiti la nr. 0740/185/070
todhiere
Poze recente cu piesele, abia au o saptamana de cand a fost data jos de pe masina: volanta, placa presiune, disc ambreiaj.
todhiere
up
todhiere
Se vand si separat:

- volanta 300 lei

- placa presiune 150 lei

- disc ambreiaj 100 lei
todhiere
valabil
todhiere
De vanzare pt. Laguna 2 volanta masa dubla originala, sh, placa presiune si disc de ambreiaj. Pret redus pentru kitul complet, 300 lei fix.

Detalii:

- piesele mentionate sunt perfect functionale si in stare buna

- ele au fost pe masina personala, cand le-am dat jos functionau perfect, nu am avut probleme la volanta, am avut rulmentul de presiune stricat, si daca tot am platit manopera am decis sa trec pe volanta cu ambreiaj nou pe masa simpla

- REPET, nu am avut nici o problema cu volanta sau discul, au mers laudabil pana in ultima clipa pana joia trecuta cand au fost demontate de pe masina ( masina a mers pe roti la mecanic ), treaba cu schimbatul volantei e un fix de-al meu mai vechi

- masina a fost desfacuta in atelier autorizat, de catre om cu experienta, nu de vreun dorel de coltul blocului
Pretul este 300 lei pt. toate piesele, jumatate din pretul de la dezmembrari si nu include eventualele taxe de transport.

Sunt de acord si insist pentru o verificare amanuntita.

Nu ma intereseaza schimburi.

Ma gasiti la nr. 0740/185/070, locatie Oradea.
todhiere
Up, pret pt. Kit volanta cu ambreiaj si placa presiune, doar 300 lei.
todhiere
Piesele s-au dat, topicul se poate inchide.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.