Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Vopsitorie-tinichigerie auto
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Anunturi - Oferte Permanente
mariusbarbulescu
Salut! Am un atelier de reparatii unde executam urmatoarele servicii!
-Vopsitorie
-Tinichigerie
-Retusuri
-Vopsit jante
-Polish profesional 3M in 3 straturi(abraziv,luciu,holograma sau ceara la alegere)
-Laborator vopsea
-Cabina vopsit
Pretul se stabileste in functie de piesa si masina
Alelierul se afla in sectorul 5. Bucuresti
Pentru orice informatii va rog sunati la numarul 0762298305. Marius.
mariusbarbulescu
Cateva lucrari!
mariusbarbulescu
OFERTA SPECIALA!

La trei piese vopsite beneficiati de o piesa lacuita sau polishata gratis. Multumesc
mariusbarbulescu
Program atelier!
Luni-vineri 8-18
Sambata 8-14
Duminica inchis
Pentru programari va rog sunati la numarul 0762298305. Marius

busu 12
Poti modifica un cui de remorcare? Cat ma costa
Funny
Pret revopsire totala Logan?Cu materialele firmei!
mariusbarbulescu
Salut!
Depinde foarte mult de cum arata masina, pretul pleaca de la 2000 lei. Mentionez ca petul final se stabileste la atelier in urma constatarii.Multumesc
dannygambino
o idee de pret pentru confectionare/inlocuire oale amortizoare spate la o solenza? nu merg refacute de praf ce sunt :|
mariusbarbulescu
Salut! Pentru solenza este recomandat sa vii la atelier pentru o constatare. Multumesc:)
mariusbarbulescu
Pentru ca am primit mai multe intrebari pentru preturi as vrea sa va dau o oferta pe acest subiect

OFERTA TINICHIGERIE-VOPSITORIE
-200 lei pe element de revopsit sau uniformizat(piesa zgariata)
-250 lei pe element putin infundat care nu necesita si tinichigerie
-300 lei pe element de indreptat si vopsit
Pretul pentru vopsit integral o masina se stabileste in urma constatarii la atelier.

CONTACT 0762298305: MARIUS
mariusbarbulescu
valabil
mariusbarbulescu
up
mariusbarbulescu
up
doryy42
Salut, pret vopsire bandouri portiere megane 2 in culoarea masini (albastru ottoman) si lac mat, te rog un pret si sa imi spui daca pretul include si cuptorul
mariusbarbulescu
Up
R19/16v
Interesant ar fi sa arati piesa de la cum ai primit-o la cum ai predat-o.
Pregatirea e mult mai importanta decat vopseala.
mariusbarbulescu
da ai dreptate,o sa tin cont si in perioada următoare revin si cu poze de la pregătirea pieselor pana la vopsire.
djricard0
bara laguna 2 pret vopsit +chituit intrun loc 10 cm ?
vopsit aripa dreapta spate pret ?
vopsit bara spate pret ?
Laguna 2 vopsea bej metalizat
TomachE
Salutare ! Tin sa ii multumesc si pe aceasta cale lui Marius mi.a facut masina ca noua ! Las pozele sa vb ! Bifore and after !
Megane_Sedane
Salutare! Imi poti da si mie un estimat de pret pentru vopsire bara (are zgarieturi fine) fata pentru un Megane 2 (model facelift, culoare Gri Eclipse) ?
TomachE
Pam-Pam ! Din nou incantat de lucrare ! Multu' si pe aceasta cale Marius ! Before/After ! smile.gif
Kojak
La un logan care prezinta rugina de profunzinme pe la portiere in partile inferioare (in special la colturi - fata, stanga dreapta) si la aripile de pe spate, te bagi?
Daca da, da-mi te rog un pret total estimativ pt. o revopsire totala, inclusiv cu ceva tinichigerie, unde e cazul.
Culoarea: TE61G - albastru egee 2006

Merci.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.