Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Dacia Supernova
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
coco_blondu
Dacia Supernova 2001, 64000 km. Acceptabila. Pret: 3500 RON.[attachmentid=1627957250][attachmentid=1627957252] [attachmentid=162795725]
BoR
Am o nedumerire: de ce o caracterizezi prin termenul ''acceptabila''? Cunoscandu-i istoricul din paginile acestui forum, stiu ca e o masina foarte bine intretinuta. Se poate observa si din poze, care banuiesc ca sunt recente.
Oricum, iti doresc succes la vanzare!
Black[Angel]
A fost revopsita?
coco_blondu
Salut, Tinand cont ca au trecut 8 ani de cand am luat-o si a avut si incidente(dar nu majore) dupa cum a observat si colegul ca unele parti sunt vopsite( *usile de pe stanga- gasita lovita in parcare + capota). Pe masina a aparut rugina (prag usa spate) + 1 , 2 , 3 puncte ici colo .

Nu sunt poze chiar recente( masina este dupa cum o stii si tu BOR, una buna, intretinuta), am zis acceptabila fiindca o masina de 13 ani nu poate fi una buna decat daca bagi bani incontinuu in ea sa o faci ca si iesita din fabrica.

Mersi pentru "urare" smile.gif).

Zi frumoasa.

12 Aug 2014, 17:26:
UP!
coco_blondu
UPPPPP and awayyyyyyy
coco_blondu
upppppppppppp
coco_blondu
Se vindeeeeee

17 Aug 2014, 17:28:
upp

18 Aug 2014, 17:07:
scade la 3200 RON
coco_blondu
sus cu eaaaaaa
coco_blondu
Se vindeeeeeeeeee
coco_blondu
Sus cu ea!!

2 Sep 2014, 17:35:
2700 RON.
coco_blondu
S-A VANDUT!!!


SE POATE INCHIDE.


MULTUMESC PENTRU GAZDUIRE
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.