Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]Dezmembrez Renault clio 2004
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
ida
Dezmembrez 3 bucati renault clio in 2 si 4 usi motor doar de 1.4 disponibil, 2 fiind 1.5 dCI vandute in rest toate piesele valabile, caseta directie, radiatoare, airbaguri, usi, bari, parbrize, faruri, interioare etc... preturi minime si negociabile, trimit in tara prin ramburs si pozez pozele inainte de trimitere. Trimit doar cu avans. Poze reale. Deva Jud hunedoara. ROG frumos sa ma sunati la numarul 0727 439 636 pentru ca sunt pe drumuri pana seara tarziu si am slabe sanse sa verific mailurile si mesajele private de pe toate forumurile. La telefon sunt disponibil cat e ziua de lunga. Multumesc.
karaoche
Buna ziua,
as fi interesat de capota portbagaj+bara spate+cheder, de la clio albastru.
Ma intereseaza daca piesele: capota portbagaj+bara spate sunt nelovite, daca chederul are vreo ciupitura, si care ar fi pretul.
Capota portbagaj o dati cu tot ce are pe ea? Ma intereseaza daca are bun acel maner exterior de deschidere.
Ati putea , va rog, sa imi trimiteti niste poze cu aceste repere?
Stiti cumva cat ar ajunge transportul pana la Galati?

De la masina dumneavoastra ma intereseaza, daca mai aveti, aeratoarele centrale, daca sunt bune. As dori o poza si un pret pentru acestea.

Numarul de telefon este 0745670274.

Cu respect.
ida
Da am discutat la telefon, astazi daca ajung in timp util acasa le dau jos si ti le trimit. Cum ai vazut si in poze si cum am discutat bara spate are buba aceea mica SUB EA nu se vede, porbagajul e fara rugini sau lovituri aeratoarele cele 2 centrale la fel sunt ok. Portbagaj 110 lei bara spate 100 aeratoare 20 lei chederu spate e bonus dar nu e stralucit dupa cum ti am spus. Cand ajung acasa va sun. Stima.

Preturi bune in continuare .
karaoche
buna seara
va multumesc pentru promtitudine. dar am mai dat cateva telefoane si m aflat ca nu se potriveste capota portbagaj din 2004 la cea din 2000. sad.gif
mai astept cateva confirmari si dupaa aceea discutam.
cu respect.
preturile sunt exceptionale.
maner care ma intereseaza, am gasit la minim 50 ron. blink.gif
ida
Eu zic ca merge, dar asteptam si parerile celor care cunosc acest aspect. Daca afli ceva ne auzim la telefon. in continuare 0727 439 636 Ida
slider2
planetara stanga pentru symbol dci cu cititor abs pe capul planetarei (acea roata dintata)
dalen
Display(update list) din bord(cel care indica temperatura) este?
LucescuC
un capac pentru filtru de polen care sa fie prins in 2 suruburi gasiti?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.