Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: RESTAURARE DACIA 1300 din 1971
DaciaClub - Forum Dacia > Celelalte modele Dacia - 1100, Berlina, Papuc, Nova > Piese auto - Dacia Clasic
cerganu
Bunà ziua tuturor ,sînt un membru novice,foarte recent înscris dupá cum puteti vedea, Doresc sá restaurez o "frantuzoaicá",,din 1971,,cu cît mai multe piese originale frantuzesti ,de aceea vá cer ajutorul vostru al tuturor membrilor mai vechi ,aici pe forum . Am nevoie de :butonul de la calorifer ,oglinzi retrovizoare,stopuri spate cele cu bandá cromatá (acum pe masiná mai am doar pe cel dreapta original ,dar este spart,iar cel din stânga este mai nou de provenientá româneascà),,semnalizatoare ptr. Aripi fatá,si scris UAP, !?? Numárul meu de contact este 0765199881, VÁ MULTUMESC TUTUROR ANTICIPAT ,CELOR CARE MÁ POT AJUTA ÎN GÁSIREA ACESTOR PIESE, !!
Black%Snake
intra la sectiunea BURSA aflata pe pagina principala si acolo gasesti tot felul de anunturi cu piese de vanzare sau postezi tu un anunt de cumparare piese.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.