Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: ce mai gasim prin pc uri
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Cafenea
GeorgeB
azi la un client gasesc asta intr-un pc de nici 1 an blink.gif
Ake
ba vezi ce se-ntapla daca joci prea mult spider solitaire?
AND
^Priceless!!!! radmasa.gif

DRE
Asta nu-i nimic. Sa vezi cum arata calculatoarele de la mine de la firma, mai ales alea care stau in depozite (de materiale de constructii). Repet, asta al tau e chiar finut... Nici macar nu e ruginita carcasa.. Nici urma de excremente de soareci... smile.gif Si chiar nu glumesc. Cei care au in grija calculatoare aflate pe santiere sau in depozite de materiale de constructii stiu despre ce vorbesc. wink.gif
Yva
La matusa-mea in comp am gasit panza de spide solitaire cu tot cu oua si alte insecte puse la "congelat". Bine, ea nu a deschis computerul 3 ani si sta la casa smile.gif
dragos.avramescu
In schimb am desfacut un calculator al cuiva care locuieste la munte (in Maneciu). Shock - nici urma de praf, desi era folosit de vreo 2 ani. Vai de plamanii nostri...
Asi
poazele imi amintesc ca mai trebuie sa bag aspiratoru pe la server... sta intr-un sertar si merge de nebun 24/7 tot timpu de vre-un an n-am dat reset.. si nici cand am dat n-am curatat.. praf cu kilu dar macar n-are coolere cu ce sa vehiculeze praf prea mult pe acolo..
GeorgeB
pai calculatorul asta avea cam 1 an biggrin.gif se vede si de la lipsa de praf i ngeneral de pe el wink.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.